حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ما در جنگ به این اعتقاد و باور رسیدیم که تنها راه پیشرفت و موفقیت، مقاومت است.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۷۹
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۲

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، صبح امروز سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان استان سیستان وبلوچستان در آیین تکریم از رزمندگان دوران دفاع مقدس و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت استان، که در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار شد، بیان کرد: یاد و خاطره شهدای ارزشمند ایران و جهان اسلام به‌خصوص شهدای عزیز استان سیستان و بلوچستان را گرامی می‌داریم.
 
وی افزود: این جمع دو ویژگی بارز دارد؛ یکی اینکه همه اقشار در این جمعیت قرار دارند و دوم اینکه این جماعت مصداق واقعی «السابقون السابقون» هستند که در برهه‌ای از زمان اولویت زمانه خود را درک کرده و به‌سوی جبهه‌های مقاومت حرکت کردند و تکریم از این قشر بسیار ضرورت دارد.
 
فرمانده سپاه سلمان تأکید کرد: در دوران دفاع مقدس، مولفه‌های اصلی قدرت نظام که توانست در مقابل قدرت این‌چنینی مقاومت کند و کشور ما را به پیروزی برساند چیزی جز مکتب الهام‌بخش اسلام، رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی رحمت‌الله علیه و روحیه مؤمنانه مردم نجیب و فداکار ما نبود.
 
وی تصریح کرد: بر خلاف ادعای برخی افراد مبنی بر مدیریت جنگ بر پایه احساس، واقعیت این بود که این جنگ بر پایه عقلانیت مدیریت شد؛ اگر بر پایه احساس و خالی از تدبیر می‌بود ما به‌هیچ‌عنوان به پیروزی نمی‌رسیدیم؛ آن چیزی که توانست ما را در این جنگ به پیروزی برساند تدبیر و عقلانیت بود.
 
شفائی تأکید کرد: عملیات‌های مختلف دفاع مقدس بر پایه عقلانیت برنامه‌ریزی و اجرا شد و همین ویژگی ما را در مقابل دنیای زروزور به پیروز رساند.
 
وی در ادامه گفت: ما در این جنگ به یک اعتقاد و باور رسیدیم و آن این بود که تنها راه پیشرفت و موفقیت، مقاومت است؛ بدون روحیه مقاومت نمی‌توان در مقابل زورگویی دشمنان ایستاد و از حقوق خود دفاع کرد.
 
فرمانده سپاه سلمان افزود: ما امروز به‌شدت به پیروی از حقایقی که ما را در دوران دفاع مقدس به پیروزی رساند نیازمندیم. اگر امروز در یک جنگ ترکیبی در مقابل دشمنان اسلام ایستادیم قطعاً باید باتدبیر، عقلانیت و شناخت دقیق از دشمن اقدام نماییم. امروز نمی‌توانیم در مقابله باقدرت‌های عالم از مولفه‌های قدرت نظام چشم‌پوشی کنیم.
 
شفائی در پایان خاطرنشان کرد: راه پیروزی ما در این جنگ ترکیبی، توحید و اعتقاد راسخ، توجه به اسلام ناب محمدی، توجه به روحیه ایستادگی و مقاومت و اتحاد و همبستگی است. اگر در آن روز نسخه شفابخش و الهام‌بخش استقامت جواب داد قطعاً امروز هم نسخه مقاومت جواب خواهد داد.

ارسال نظرات