خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
به دنبال پهلوگیری یک فروند کشتی جهت ترانزیت فرآورده‌های نفتی امکان بارگیری و حمل یکسره فرآورده‌های نفتی در اسکله چهار مجتمع بندری امام خمینی (ره) فراهم شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۸۸
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، سرپرست معاونت امور بندری و اقتصادی اداره بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در ایجاد روساخت‌های مناسب برای بارگیری فرآورده‌های نفتی گفت: با هدف تسهیل فرآیند ترانزیت فرآورده‌های نفتی از مبدا این مجتمع بزرگ بندری به مقصد کشور‌های حوزه خلیج فارس، تاسیسات خطوط انتقال همراه با تجهیزات بارگیری مواد نفتی در اسکله چهار مجتمع بندری امام خمینی احداث شد. 

داود چگنی ادامه افزود: با تمهید این روساخت‌ها زمینه برای بارگیری فرآورده‌های نفتی جهت ترانزیت محمولات سنگین نفتی در مجتمع بندری امام خمینی فراهم شد.

یادآور می‌شود علاوه بر اسکله مذکور، پایانه نفتی منطقه ویژه اقتصادی بندری امام خمینی با دو پست اسکله تخصصی نفتی با ظرفیت پذیرش کشتی‌های تانکر با ظرفیت ۴۵ هزار تن و همچنین ظرفیت ذخیره‌سازی درجای ۳۶۰ هزار مترمکعب مجهز به تجهیزات به روز ایمنی و عملیاتی برای ارائه خدمات به مشتریان خود در حوزه فرآورده‌های نفتی سبک و سنگین در حال فعالیت می‌باشد

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین