خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همزمان با سراسر کشور آئین تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت و خانواده ه معظم شهدا با حضور مسئولین ، و یادگاران ۸ سال جنگ تحمیلی در بهبهان برگزار گردید .
کد خبر: ۹۵۴۰۱۷۷
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج بهبهان :در مراسمی با حضور نمایندگان محترم ولی فقیه در شهرستان و سپاه ،فرماندهی سپاه بهبهان، فرماندار محترم ،فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر مسئولان در سالن فرهنگی سپاه ناحیه بهبهان ، از خانواده معظم شهدا و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت تجلیل شد.

 

 سرهنگ قاسمی ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهبهان در این آیین ضمن خوش آمدگویی وگرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: جنگ ۸ ساله یادآور حوادث تلخ و ناگواری است که دشمنان این مرز و بوم برما تحمیل و مردان و جوانان زیادی را از ما به شهادت رسانده اند .

 

در ادامه وی افزود ، امروز انقلاب اسلامی ایران برفراز قله ها قرار دارد و پیشرفت و آبادانی این کشور را مدیون شهدای عزیزمان هستیم و قهرمانانی همچون حاج قاسم سلیمانی از دل هشت سال دفاع مقدس جوانه زده اند و دشمنان این کشور را به زباله دان تاریخ در عراق و سوریه انداخته ، که این خود ریشه در دفاع مقدس دارد .

 

در ادامه مراسم دکتر موسوی فرماندار محترم شهرستان ابراز داشت ؛ مردم در دفاع مقدس یاد گرفته بودند باید برای حفظ نظام ، انقلاب و ایران آماده از خود گذشتگی باشند و آماده شهید دادن، خون دادن و اسیر دادن باشند چرا که انقلاب ما برای ادامه راه طولانی به این روحیه و فرهنگ شهادت و ایثار نیاز دارد. و این مسیر هنوز ادامه دار میباشد .

 

در ادامه حجت الاسلام حاج آقا ناصری امام جمعه محترم شهرستان افزود؛ شهدای عزیزمان بخصوص رزمندگان، جانبازان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس با رشادت هایی که از خود به جای گذاشته اند یک وجب از خاک کشور عزیزمان را به دست دشمن نداده اند و این سرآمدی برای ما در تاریخ این سر زمین میباشد .

 

در ادامه وی تاکید بر حفظ وحدت بین مسلمان و شیعیان داشته است و گفت:  دشمن امروز سعی در ایجاد تفرقه و شکاف بین مردم و ملت شریف ایران میباشد.  

وی در پایان افزود ؛ تجلیل از رزمندگان ،جانبازان و خانواده شهدا را خداوند بعمل آورده است با دادن اجر و پاداش در دنیا و آخرت .

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین