حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای اجرای طرح پاداش ۲۰ برابری مدیریت مصرف برق، حدود ۳۰ میلیارد تومان پاداش به مشترکان کم مصرف برق این استان پرداخت شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۲۹۲
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۷

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان،محمد رئیسی اظهار داشت: این میزان پاداش در ۲۳۹ صورتحساب مشترکان برق سیستان و بلوچستانی محاسبه شد.

وی ادامه داد: با همکاری این مشترکان، ۴۱ میلیون کیلووات ساعت صرفه جویی برق صورت گرفت.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مشترکان استان همکاری خوبی با این شرکت جهت اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف برق داشتند، گفت: مشترکان سیستان و بلوچستانی تا پایان شهریور‌ماه فرصت دارند با رعایت الگوی مصرف برق از پاداش این طرح بهره‌مند شوند.

وی در تشریح این طرح بیان کرد: مشترکانی که نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش مصرف برق داشته باشند تا ۲ هزار تومان به ازای هر کیلووات ساعت پاداش دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه این عدد ۲۰ برابر میزانی است که برق فروخته می‌شود، گفت: به عبارت دیگر در صورتی که یک کیلووات ساعت صرفه‌جویی شود برای مشترکانی که زیر الگوی مصرف هستند تا ۲۰ برابر می‌توانند از پاداش برخودار باشند.

وی با بیان اینکه تمامی مشترکان برق سیستان و بلوچستان در صورت رعایت راهکارهای ساده مصرف برق می‌توانند از این طرح بهره‌مند شوند، گفت: استفاده از دمای آسایش ۲۴ درجه، استفاده از دور کند کولر آبی، استفاده از سایبان برای سیستم های سرمایشی، خاموش کردن لامپ های اضافه و استفاده از نور طبیعی روز از جمله این راهکار ها است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تامین برق مطمئن و پایدار، اصلی ترین اولویت این شرکت است، گفت: با اعمال درست مدیریت مصرف برق و کاهش مصرف برق یاریگر پرسنل صنعت برق در تامین برق پایدار و مطمئن باشیم.

ارسال نظرات