خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسوول تربیت بدنی و ورزش بسیج سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین؛
سرهنگ باجلان از افتتاح سالن بدنسازی و آمادگی جسمانی مجموعه فرهنگی ورزشی مدافعان حرم به مناسبت هفته دفاع مقدس خبرداد.
کد خبر: ۹۵۴۰۳۹۰
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱

 

قزوین_ به گزارش بسیج، سرهنگ پاسدار عطاالله باجلان مسیول تربیت بدنی سپاه صاحب الامر(عج) در حاشیه برگزاری مراسم افتتاح سالن بدنسازی مدافعان حرم گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس مجموعه فرهنگی ورزشی مدافعان حرم باشگاه بدنسازی و آمادگی جسمانی با اعتباری بالغ بر ۱میلیارد و ۳۳۹میلیون تومان افتتاح شد.

وی گفت: افتتاح این فضای ورزشی نقش مهمی در افزایش سرانه ورزشی استان دارد و استفاده از این باشگاه ورزشی خانواده ها، بسیجیان، پاسداران و عموم مردم آزاد است.

باجلان تاکید کرد: سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ورزش را با هدف تربیت فرهنگی و اسلامی پیگیری می کند و هماهنگ با ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران عمل می کند تا در راستای هم افزایی. در سالم سازی جامعه نقش موثری داشته باشد.

وی در پایان گفت: نشاط جسم و روح در بالا بردن امنیت و آرامش جامعه بسیار مهم است که ورزش با ساختارهای ایرانی و اسلامی این قابلیت را دارد و از همه اقشار جامعه برای ورزش کردن دعوت می کنیم که در ارتقای سلامت جسمی و روحی خویش گرایش به ورزش را در همه اوقات داشته باشند.

 

انتهای پیام/۱۰۰۲/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین