خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- مدیر جهاد کشاورزی ورزقان از احداث و بهسازی کانال های آبیاری عمومی کشاورزی در شهرستان ورزقان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۴۰۳۹۶
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، پرویز عزتی در گفتگو با خبرنگاران، ضمن اشاره به  احداث و بهسازی کانال های آبیاری برای افزایش راندمان توزیع آب گفت: طرح های احداث و بهسازی کانال های آبیاری کشاورزی روستا‌های بکراباد، کرویق، داشکسن و بره گاه به طول پنج کیلومتر در حال احداث و بهسازی است.

وی هزینه احداث این کانال ها 8 میلیارد و 600 میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: پیشرفت فیزیکی پروژه ها 40 درصد است که 60 درصد باقی مانده طی روزهای آتی به اتمام خواهد رسید.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورزقان افزود: با اجرای این طرح ها راندمان توزیع و انتقال آب افزایش یافته و هدر رفت آب کاهش می یابد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورزقان در ادامه گفت: اراضی پایاب این کانال ها 160 هکتار است که بعد از اتمام پروژه ها از آب مطمئن برخوردار می شوند و بهره وری استفاده از آب در کشاورزی افزایش می یابد.

وی در پایان سخنان خود گفت:  این مدیریت براساس سیاست افزایش بهره وری استفاده از آب کشاورزی تلاش دارد با تامین منابع مالی پروژه های آبیاری باعث توسعه آبیاری های نوین در این شهرستان شود.

ارسال نظرات