حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- امام جمعه عجب شیر گفت: مهمترین دستاورد ما در این جنگ مقاومت بود که الحمدلله در همه دنیا هسته نیروی مقاومت به تأسی از رزمندگان اسلام تشکیل شده است.
کد خبر: ۹۵۴۰۴۰۹
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام شربیانی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح عحب شیر افزود: آمریکایی‌ و اروپایی ها با تمام وجود از صدام حمایت کرده و سلاح‌ها و تجهیزات پیشرفته در جنگ علیه ایران به دشمن کمک کردند.
وی ادامه داد: جنگ عراق و ایران در حقیقت یک جنگ جهانی بود کل دنیا علیه ملت مظلوم ایران که با دست خالی بود تاختند اما خداوند اراده کرد تا ملت مسلمان ایران بر این‌ها غلبه کند.
حجت الاسلام شربیانی با اشاره به تاثیرگذاری دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس نه فقط برای ایران بلکه برای جهان تاثیرگذار بود باید با تهیه فیلم و نمایش‌ها و بازگو کردن خاطرات بگذاریم این حماسه جوانان به فراموشی سپرده شود.
وی در پایان افزود: جنگ ما فقط منحصر در عملیات‌ها نبود بلکه جنگ صحنه انسان سازی بود انسان‌های معمولی وارد جنگ شدند و از آن ها سرداران، قهرمانان و عارفان بحق بیرون آمدند.
ارسال نظرات