خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک از اجرای ۱۷۰ عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۴۰۴۳۸
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۷

سرهنگ پاسدار علیرضا ایمانی در نشست خبری با خبرنگاران و فعالان مجازی که  به مناسبت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات سپاه اندیمشک برگزار شد، به تشریح برنامه های این هفته پرداخت.

 

فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک گفت: حدود 170 برنامه هفته دفاع مقدس در سطح ادارات، ارگانها، پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج و در شهرها و روستاهای شهرستان اندیمشک برگزار می شود.

 

وی در ادامه به ویژگی های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت : وظیفه ی اصحاب رسانه این است که رشادت‌های رزمندگان  دوران دفاع مقدس را برای نسل امروز بیان کنند.

 

سرهنگ پاسدار علیرضا ایمانی گفت : جوانان امروزه باید شفاف بدانند که ما از حق مسلم خودمان دفاع کردیم و جنگ بر ما تحمیل شد و همه در کنار هم جوان و پیر زن و مرد جانانه از این مرز و بوم دفاع کردند.

 

فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک افزود : برگزاری صبحگاه مشترک ـ افتتاح نمایشگاه های هفته ی دفاع مقدس ـ آغاز به کار گروه های جهادی ـ رزمایش گردان های سایبری در فضای مجازی ـ ارتباط با ایثارگران ، سربازان و آزادگان ـ آیین افتتاح نمایشگاه صنایع دستی هنر ـ ویزیت رایگان در مناطق هدف ـ دیدار با خانواده های معظم شهدا ـ تجلیل از جانبازان دفاع مقدس ـ برگزاری یادواره ی شهدا از جمله برنامه‌هایی است که در این هفته برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین