خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین؛
حجت الاسلام معبودی گفت: حقیقتا امروز همین گنج های دفاع مقدس و شهیدان هستند که می توانند ما را به راه سعادت برسانند که اگر ارتباط دلی با آنها برقرار کنیم در زندگی دنیوی و آخرت کمک حال ما خواهند بود. 
کد خبر: ۹۵۴۰۴۶۱
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲

 

قزوین_ به گزارش بسیج، همایش بزرگ پیاده روی خانواده به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور خانواده بزرگ سپاه و بسیج استان قزوین از مقابل دانشگاه آزاد اسلامی تا طلائیه برگزار شد.

حجت الاسلام علی معبودی مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در این همایش که به مناسبت هفته دفاع مقدس از مقابل دانشگاه آزاد اسلامی تا طلائیه برگزار شد بیان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور قله پرافتخار ملت ایران اسلامی ست. دفاع مقدسی که زنان و مردان این کشور در تاریخ این سرزمین ثبت کردند و با جان فشانی و ایثارگری غیرت ملی خود را به جهانیان نشان دادند.

وی در ادامه افزود: همه چیز از بعثت آغاز می شود و حیات زندگی در بعثت است و این پیامبر و بعثت بود که انسان ها را از جاهلیت و فساد و منجلاب ناآگاهی نجات داد و به کرامت رساند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین عنوان کرد: امروز که رییس جمهور ما در سازمان ملل، با در دست گرفت قرآن، عظمت آن را به جهانیان یادآور می شود و این به برکت بعثت است. 

حجت الاسلام معبودی با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار کرد: حقیقتا امروز همین گنج های دفاع مقدس و شهیدان هستند که می توانند ما را به راه سعادت برسانند که اگر ارتباط دلی با آنها برقرار کنیم در زندگی دنیوی و آخرت کمک حال ما خواهند بود. 

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین