حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
خاش/اعضای ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با امام جمعه شهرستان خاش دیدار کردند.
کد خبر: ۹۵۴۰۴۸۲
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج ازخاش، به مناسبت هفته دفاع مقدس اعضای ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با امام جمعه شهرستان خاش دیدار کردند.


امام جمعه شهرستان خاش خاش گفت: در گرامی داشت هفته دفاع مقدس وحدت یکپارچه، همدلی و انسجام ملی ایرانیان با هر گونه سلیقه و رنگ و نژاد، قومیت، مذهب و دین و لباس و زبان به دنیا نشان داده شد.
حجت الاسلام غلامرضا دهقان در حاشیه دیدار با اعضای ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاش بیان کرد: در دوران دفاع مقدس همه اقشار ملت بزرگ ایران و نیروهای مسلح در جبهه حق بر علیه باطل یکپارچه متحد شدند و در خط مقدم جبهه برای عزت و عظمت میهن اسلامی جان و مال خود را فدا کردند.
وی افزود: هم اینک با گذشت سالها حماسه دفاع مقدس و فرهنگ متعالی ایثار و شهادت همچنان زنده و پویا در جامعه بزرگ ایران نقش آفرینی می کند و نام و یاد شهیدان و جانبازان و آزادگان سرافراز جاودانه است.

امام جمعه خاش اظهار داشت: دفاع مقدس یک ظرفیت عظیم و چشمه ای جوشان برای تقویت وحدت و همگرایی و همبستگی بوده و بایستی فرهنگ متعالی دفاع مقدس برای نسل جوان و نوجوان و آینده سازان جامعه تبیین و تشریح شود و نقش همه دستگاه‌های آموزشی، دانشگاهی و فرهنگی و نهادهای انقلابی در این موضوع دارای اهمیت است.
سردار سرتیپ دوم احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان خاش هم گفت: هفته دفاع مقدس، فرصتی ارزشمند برای تبیین اهداف حضور رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ نابرابر و موفقیت در این عرصه بوده، زیرا رزمندگان ما با تجهیزات اندک، اما با توکل به خداوند و خودباوری و ایثار شهامت توانستند با دشمنان بعثی و استکباری مقابله کنند.
سردار مالدار ادامه داد: در گرامی داشت هفته دفاع مقدس ۱۱۰ عنوان برنامه در نقاط مختلف این شهرستان با محوریت مردم و با مشارکت دستگاههای مختلف و بسیجیان به اجرا در می آید.

ارسال نظرات