حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین ناحیه مقاومت بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد از اجرای ۲۳ برنامه اصلی و ۵۱ ریزبرنامه در هفته دفاع مقدس خبر داد.
کد خبر: ۹۵۴۰۵۴۴
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۱

تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در ناحیه مقاومت بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج، سرهنگ پاسدار سید صادق دانش امروز در نشست با اصحاب رسانه استان اظهار کرد: دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام است که جان خویش را شجاعانه تقدیم انقلاب کردند.

وی افزود: عشایر این استان همواره و در همه صحنه ها و عرصه ها به ویژه در جبهه های جنگ و در هشت سال دفاع مقدس سلحشورانه از آرمان ها و ارزش های این نظام و انقلاب دفاع کرده است.

دانش در ادامه به تشریح برنامه های  هفته دفاع مقدس پرداخت و گفت: ناحیه مقاومت بسیج عشایر استان امسال ۲۳ عنوان برنامه اصلی و ۵۱ ریزبرنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس اجرا می کند که از اهم آن ها اعزام معتمدان، ریش سفیدان عشایر و طوایف مختلف به تهران برای دیدار با مقام معظم رهبری بوده است.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: گروهان رژه‌ رونده عشایری استان برای حضور در رژه سراسری نیروهای مسلح که در کنار مرقد مطهر امام خمینی(ع) اجرا می شود اعزام شده اند.

دانش از برگزاری یادواره شهدای عشایر در شهرستان مارگون و بخش سپیدار خبر داد و گفت: همچنین برگزاری یادواره آبروی محله در سطح حوزه‌های مقاومت در دستور کار است.

وی ادامه داد: کمک‌های مؤمنانه به نیازمندان عشایری (در قالب ۱۰۰ بسته)، برپای میز خدمت در مناطق عشایری، راه‌اندازی کارگاه‌های اشتغالزایی، سرکشی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، تجلیل از ایثارگران و رزمندگان در بیمارستان سلمان یاسوج، برپایی نمایشگاه عکس در مناطق عشایری، ایجاد نمایشگاه عرضه و فروش کتاب و لوازم فرهنگی از برنامه های این هفته خواهد بود.
دانش اضافه کرد: همچنین مراسم غبارروبی گلزار شهدای عشایری، معرفی شهدای شاخص عشایر، کوهپیمایی به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی و اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و کمتربرخوردار و تجلیل از نخبگان عشایری در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، علمی، کارآفرینی از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس است.

۵۰ درصد رزمندگان استان کهگیلویه و بویراحمد معادل ۱۶ هزار نفر از عشایر سلحشور بودند که از نخستین روزهای دفاع مقدس عازم صحنه های رزم شدند.

تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در ناحیه مقاومت بسیج عشایر کهگیلویه و بویراحمد

 

ارسال نظرات