حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین فرمانده سپاه ناحیه بهارستان با تشریح برنامه های هفته بزرگداشت دفاع مقدس:
ظهر امروز نشست خبری بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور خبرنگاران و با ریاست جانشین فرماندهی سپاه ناحیه بهارستان سرگرد پاسدار صادق قلی پور برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۶۰۶
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج: در ابتدای برنامه سرگرد قلی پور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که پایه و ستونش دینی و مردمی است که بعد از تشکیل این نظام مقدس و حکومت دینی جهت براندازی این حکومت بلافاصله جنگ را دشمنان بر کشورمان تحمیل کردند و تمام قدرت های جهانی که در رأس آنها آمریکا بود رو در روی ما ایستاد که جوانان کشور ما به تنهایی در مقابله با مستکبرین به لطف خداوند، اهل بیت، معنویت و دینداری با استقامت پیروز شدند.

وی افزود:امروزه مهمترین مسئله جامعه جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی جهاد تبیین است، باید مسائل پیش آمده در دفاع مقدس برای جوانان نسل امروز روشن گردد و تبدیل به گفتمان شود که انتظار از شما خبرنگاران عزیز می‌رود در این مورد دست تمام مسئولین را بگیرید.

قلی پور در ادامه به برنامه هایی که در این هفته برگزار خواهد شد اشاره کرد و گفت: بیش از ۲۱۰ برنامه در هفته دفاع مقدس به صورت شهرستانی برگزار خواهد شد. که میتوان به نشست بصیرتی با موضوع جهاد تبیین با محوریت ایمان و امید و با شعار ما متحدیم،  دیدار و سرکشی از 200خانواده معظم شهدا جانبازان ایثارگران و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس،  راه‌اندازی کاروان مقاومت در مدارس با حضور راوی دفاع مقدس (زنگ ایثار و مقاومت)، فضاسازی مدارس و برگزاری مسابقات متنوع، برگزاری مراسم عصر شعر و خاطره، برگزاری مسابقات هنری و کتابخوانی،  برگزاری نمایش‌های میدانی و تئاتر، پیاده‌روی خانوادگی، میقات صالحین، آبروی محله، اجتماع مادحین اهل بیت شهرستان بهارستان در قالب اجتماع جوانان، غبار روبی مزار شهدا،  اردوهای جهادی پزشکی، برگزاری میز خدمت، برگزاری مسابقات ورزشی و تفریحی، برگزاری مراسم روز سرباز، برنامه شبی با یاران، تجلیل از پیشکسوتان ایثار و شهادت  اشاره کرد.

ایشان به یادواره ای که برای اولین بار در کل کشور برگزار خواهد شد اشاره کرد و افزود: اولین یادواره شهدای حمل و نقل در این هفته با برکت در پایانه حمل و نقل استان تهران که در شهر نسیم شهر واقع است برگزار می شود.

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه ناحیه بهارستان در پایان افزود: بنا داریم از پیشکسوتان خبرنگاری که در دفاع مقدس اهل قلم بودند و زحمات انتشار اخبار جنگ را می کشیدند تجلیل به عمل آوریم.

ارسال نظرات