خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوش گفت:شهرستان شوش نقش بی بدیل در دفاع مقدس داشته است و ما هرچه داریم از صبر خانواده شهدا و جانبازان است.
کد خبر: ۹۵۴۰۶۲۳
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج شوش ،سرهنگ پاسدار سید عطاءالله موسوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوش اظهار کرد:شوش نقش بی‌بدیلی در دوران دفاع مقدس داشته و به همین دلیل به شهر یادمان های دفاع مقدس تبدیل شده است.

 

 

وی با اشاره به معنویت خاص این شهرستان بیان کرد: شهرستان شوش در زمینه دفاع مقدس و شهدا ویژگی‌های خاصی برای عرضه کردن دارد، وقایع و حماسه های دوران دفاع مقدس در این شهر باید ثبت و ماندگار شود.

 

 

سرهنگ پاسدار سید عطاءاله موسوی تصریح کرد: قطع به یقین باید گفت که این شهر ،شهر یادمان های دفاع مقدس است، چندین یادمان دفاع مقدس که یادآور جانفشانی های جوانان غیور این سرزمین و کشور عزیزمان است، جوانانی شجاع و غیرتمند که با لبیک گفتن به فرمان مقتدا و رهبرشان مرد و مردانه در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و جان خودشان را برای حفظ دین، اسلام، کشور وامنیت ملت تقدیم کردند.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوش افزود: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا از ایثارگری ها، صبر و استقامت خانواده معظم شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس قدردانی شود.

 

 

وی خاطر نشان کرد: هر چه داریم از صبر خانواده شهداست و ما باید به پاس این امنیت کم نظیر قدردان شهدا باشیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین