خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کشاورز عنوان کرد: سازمان بسیج رسانه استان قزوین همزمان با هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی، بسته های تحصیلی را بین دانش آموزان جامعه هدف شهرهای قزوین، البرز و آبیک توزیع می کند.
کد خبر: ۹۵۴۰۶۶۴
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۰

 

قزوین_ محمد کشاورز مسوول سازمان بسیج رسانه سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در گفتگو با خبرنگار بسیج با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس و جایگاه این هفته در تاریخ انقلاب اسلامی بیان کرد: هشت سال دفاع جانانه ملت در برابر تجاوز وحشیانه دشمن منشأ غرور ملی پایان ناپذیری برای مردم سلحشور ایران گردید و باعث شد که توطئه مشترک شرق و غرب برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به فرصتی برای اثبات توانمندی های اسلام و انقلاب و کشور تبدیل شود. 

وی گفت: دفاع مقدس، رشادت های جوانان برومند، انقلاب و نظام را بیمه کرد و نشان داد که با داشتن پشتوانه مردمی و در پرتو حاکمیت اسلام و وحدت نیروها می توان هر دشمن خیره سری را ناکام ساخت.

کشاورزی با اشاره به نقش دفاع مقدس در ولایت پذیری عنوان کرد: این روزها هنگامی که یادی از دفاع مقدس می شود، دنیایی از شرف و حماسه ملتی نجیب و آزاده در اذهان تداعی می شود که عطر معنویت و صفای خاصی به ما ارزانی می دارد. ملتی که با پرورش رزمندگانی حماسه آفرین مفهوم روشن «تعبد در برابر ولایت» را به نمایش گذاشتند و با انگیزه «ادای تکلیف» در پی «مرجع و رهبر» خود سر از پا نشناخته، به جبهه های حق علیه باطل شتافتند و طلوع عشقی بی بدیل را ترسیم کردند.

کشاورز با اشاره به برنامه های سازمان بسیج رسانه استان قزوین تصریح کرد:

سازمان بسیج رسانه همزمان با هفته دفاع مقدس، برنامه های ویژه ای همچون دیدار با خانواده شهدا، برگزاری نشست های تخصصی رسانه با محوریت دفاع مقدس، مسابقات فرهنگی و ورزشی ویژه اصحاب رسانه تبیین کرده است.

وی در ادامه با اشاره به همزمانی هفته گرامیداشت دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید گفت: سازمان بسیج رسانه استان قزوین در قالب رزمایش کمک مومنانه، ۶۰ بسته تحصیلی به تفکیک ۲۰ بسته در قزوین، ۲۰ بسته در شهرستان البرز و ۲۰ بسته تحصیلی نیز در شهرستان آبیک توزیع می کند که این بسته های تحصیلی ویژه دانش آموزان شامل؛ کیف، دفتر، جامدادی، مداد رنگی، نوشت افزار و ابزار طراحی می باشد که بین جامعه هدف در شهرهای قزوین و آبیک توزیع می کند.

مسوول سازمان بسیج رسانه استان قزوین اظهار کرد: سازمان بسیج رسانه استان قزوین برنامه های متنوعی را در طول ایام سال و مناسبت های تقویمی، با حضور اصحاب رسانه برگزار می کند که برگزاری جشنواره های مختلف رسانه ای، مسابقات کتابخوانی، دیدار با مسوولان و مطالبه گری، اجرا می کند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین