خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سردار رفیعی آتانی عنوان کرد:حضور نیروهای مسلح در کنار یکدیگر تحقق شعار «ما متحدیم» است. در دفاع مقدس با هویت اسلامی و ملی از اسلام و ملیت خودمان صیانت کردیم و امروز نیز با همان هویت اسلامی ملی، می توانیم از ایران عزیز و باورهایمان صیانت کنیم. 
کد خبر: ۹۵۴۰۷۲۳
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۴

 

 

قزوین_ به گزارش بسیج، صبح امروز با حضور مسوولان استانی، به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، رژه اقتدار نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در قزوین برگزار شد. 

سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای عرصه دفاع مقدس و با اشاره به شعار«ما متحدیم» به عنوان شعار امسال هفته دفاع مقدس بیان کرد:امروز جلوه این اتحاد را در جایگاه و میدان مشاهده می کنید همچنان که مسوولان در عرصه های مختلف مدیریتی و اجرایی در این مراسم در کنار یکدیگر حضور دارند.

وی گفت:حضور نیروهای مسلح در کنار یکدیگر تحقق شعار «ما متحدیم» است. ما در دفاع مقدس با هویت اسلامی و ملی از اسلام و ملیت خودمان صیانت کردیم و امروز نیز با همان هویت اسلامی ملی، می توانیم از ایران عزیز و باورهایمان صیانت کنیم. 

سردار آتانی عنوان کرد: دیروز با درایت و هوشمندی مقتدرانه امام روشن ضمیرمان حادثه جنگ را در بهترین شرایط به پیروزی تبدیل کردیم. او خالق بسیج مردمی و مردمی ترین نهاد امنیتی در دنیا بود. امروز این مدیریت و رهبری هوشمندانه به دست امام خامنه ای«مدظله العالی»، با همان راه و مسیر و توده های مردمی و نیروی مسلح برآمده از مردم است.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اظهار کرد: در دفاع مقدس، بازسازی معنوی انجام شد‌. آنچه که در سالیان قبل از انقلاب در سینه پدران و مادران ما نهفته بود در یک میدان جهاد قابل لمس و اندازه گیری به رویت همگان گذاشته شد و با معنویت جنگ سخت را لطیف و پر عاطفه کردیم. سیمای شهدای پرعاطفه مان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سیمای پرعاطفه و نظامی سرلشگر شهید عباس بابایی، سیمای سبز ملت ایران سرلشگر شهید لشگری و سید آزادگان ابوترابی، سیمای عطوفت شهید حسن پور، سیمای سلوک مردمی شهید رجایی، هر آنچه که بازسازی معنوی کردیم آن را در مقابل دیدگان ملت عزیز و علاقمندان انقلاب به رخ کشیدیم. 

سردار آتانی در پایان گفت: تجلیل و تکریم در هفته دفاع مقدس، یادآور دستاوردهای عظیمی است که بی شمار است و استمرار آن برای رسیدن به قله پیروزی نیاز جامعه است. 

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین