خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رییس اتاق بازرگانی اهواز گفت: خوزستان در زمینه صادرات خدمات فنی مهندسی صنعت نفت از توانمندی بالایی برخوردار است.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۳۴
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۳
به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ،محمد جواد امانی رییس اتاق بازرگانی اهواز گفت: خوزستان به واسطه فعالیت واحد‌های تولیدی توانمند، در کنار دیگر ظرفیت‌های اقتصادی خود، به شکوفایی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی رسیده است.

او می‌گوید: شرکت‌های فعال در این حوزه، تجهیزات و قطعات با استاندارد‌های بین المللی را تولید می‌کنند که امکان بهره مندی منطقه اقلیم کردستان از توانمندی‌های فنی مهندسی استان خوزستان فراهم است.

رییس اتاق بازرگانی اهواز ادامه داد: خوزستان سرآمد در تولید محصولات مختلف کشاورزی و غذایی مختلف است و ظرفیت‌های تولیدی و تجاری این استان زمینه‌ای مطلوب را برای بهره مندی منطقه اقلیم کردستان ایجاد کرده است.

امانی ضمن دعوت از هیات رییسه اتاق بازرگانی اربیل اقلیم کردستان عراق برای حضور در همایش فرصت‌های سرمایه گذاری خوزستان گفت: به واسطه تفاهمنامه‌های از پیش منعقد شده، آمادگی پذیرش هیات‌های تجاری از این منطقه و همچنین برگزاری نمایشگاه‌های مشترک اقتصادی با اتاق بازرگانی اربیل را داریم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین