حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین سپاه سردشت با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی برای احیای فرهنگ ایثار و مقاومت است، گفت: بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه محوری در طول هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان سردشت با محوریت شعار "ما مقتدریم" برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۷۵۹
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶

جانشین سپاه سردشت با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصتی برای احیای فرهنگ ایثار و مقاومت است، گفت: بیش 

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، سرهنگ محمد زوار جانشین سپاه سردشت در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: اهم برنامه های هفته جاری در شهرستان همایش تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران همزمان با شروع رزمایش رهروان شهداء، غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهداء، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، میز خدمت، اجتماع بزرگ جوانان گام دوم انقلاب، زنگ ایثار و مقاومت در مدارس و شب شعرو خاطره و همچنین چندین پویش فرهنگی دیگر می باشد.

 

جانشین فرمانده سپاه سردشت با خانواده شهید محمد رحیمی دیدار کرد

سرهنگ محمد زوار همزمان با شروع این رزمایش به همراه فرماندار شهرستان و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سردشت به همراه مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی از خانواده شهید دلیر محمد رحیمی دیدار و سرکشی به عمل آوردند.

جانشین سپاه سردشت در این دیدار افزود: عزت و اقتدار نظام اسلامی برگرفته از خون شهدا و ایثارگران است که صاحبان اصلی انقلاب و نظام هستند.

زوار شهداء را طلایه داران ترویج فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی و تفکر ایثار و شهادت در جامعه معرفی کرد و افزود: به برکت خون شهدا این فرهنگ و مسیر همچنان در جامعه استمرار خواهد یافت.

در پایان از صبر و استقامت خانواده معظم شهید دلیر محمد رحیمی تجلیل شد.

شهرستان سردشت در طول دوران انقلاب اسلامی 856 شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده است

ارسال نظرات