حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین سپاه سردشت گفت: ما نیروهای مسلح تا آخرین قطره خون خود آماده دفاع از آرمان‌ها و دستاوردهای این انقلاب هستیم.
کد خبر: ۹۵۴۰۸۰۳
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، سرهنگ پاسدار محمد زوار جانشین سپاه سردشت در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به توان جمهوری اسلامی ایران در عرصه دفاعی و نظامی بیان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به یکی از قدرت‌های نظامی برجسته منطقه و حتی دنیا تبدیل شده و همه دشمنان نظام به این توان ایران اعتراف می‌کنند.

وی با اشاره به دلاورمردی‌های رزمندگان ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس، عنوان کرد: امروز ما با الگوگیری از دوران دفاع مقدس و ایثارگری‌های رزمندگان کشور در آن دوران، باید راه شهدا را ادامه دهیم.

وی افزود: بدون‌شک اقتدارو امنیت امروز جمهوری اسلامی مدیون جهاد و از جان گذشتگی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است و ما باید این مهم را ارج بنهیم.

جانشین سپاه سردشت با تأکید بر آمادگی کامل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، گفت: امروز همه نیروهای مسلح ایران اسلامی آمادگی دارند تا آخرین قطره خون خود را در راه دفاع از انقلاب و اسلام فدا کنند و این رمز برتری ما مقابل استکبار جهانی است و بر همه ما وظیفه است که قدردان زحمات و تلاش و ایثار و فداکاری شهدا ،خانواده شهدا ،ایثارگران ، جانبازان ،پیشکسوتان و نیروهای مسلح باشیم و دفاع مقدس را به جوانان و نوجوانان و فرزندان‌مان تبیین کنیم.

شایان یادآوری است که در طول هفته دفاع مقدس بیش از ۱۵۰ عنوان برنامه فرهنگی اجتماعی و محرومیت زدایی در سردشت تدوین شده است که در طول این هفته اجرایی خواهند شد.

ارسال نظرات