حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سطح بسیار بالایی از بازدارندگی قرار دارد.
کد خبر: ۹۵۴۰۹۶۲
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، سردار محمدحسین رجبی روز جمعه در آیین رژه نیروهای مسلح آذربایجان غربی که با حضور مسئولان استانی برگزار شد، گفت: مردم‌ ایران اسلامی در دفاع مقدس، دشمن تا بن دندان مسلح ‌و قدرت های منطقه ای و فرامنطقه ای را به زانو درآوردند، امروز هم باید راه رزمندگان اسلام را ادامه دهیم و در جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی مقابل دشمنان نظام و انقلاب بایستیم.

وی گفت: دفاع مقدس عرصه پیروزی تاریخی و عزتمند ملت بزرگ ایران است، که با روحیه شهادت طلبی و پیروی از هدایت های امام راحل‌ میسر شد و همان مسیر عزت بعد از جنگ تحمیلی با هدایت مقام معظم رهبری ادامه یافت.

وی بهره‌مندی از آموزه‌های دین مبین اسلام و فرهنگ شهادت‌طلبی را عامل مهمی در پیروزی‌های رزمندگان اسلام برشمرد و اضافه کرد: رهبری عزتمند و قدرتمند امام خمینی(ره) یکی از عطیه‌های الهی بود که موفقیت‌های زیادی را برای ملت ایران به دنبال آورد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی ادامه داد: وجود نیروهای مسلح قدرتمند و اتحاد و انسجام بین آنها موجب شد تا دست در دست هم به دشمن یورش ببرند و با شعار ارتشی سپاهی یک لشکر الهی، دشمنان را مضمحل کنند.

سردار رجبی تاکید کرد: وجود روحیه شهادت‌طلبی باعث شده بود رزمندگان در آن شرایط سخت بهترین راهکارها را انتخاب کرده و عرصه را بر دشمن تنگ کنند، که امروز باید آنها را برای خودمان الگو قرار دهیم.

وی به دوران بعد از دفاع مقدس نیز پرداخت و اظهار کرد: پس از جنگ نیز با هدایت فرماندهی معظم کل قوا همه تجهیزات موردنیاز نیروهای مسلح توسط جوانان در داخل کشور طراحی و تولید شده و به این ترتیب روز به روز بر عزت نیروهای مسلح افزوده شد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی تاکید کرد: هم اکنون نیروهای مسلح ما در سطح بسیار بالا از بازدارندگی قرار دارند و در تحولات منطقه نقش مؤثر ایفا می‌کنند، که همین موضوع یکی از برکات انقلاب اسلامی است.

ارسال نظرات