حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با تصریح به کشف یک قبضه کلت کمری از متهم دستگیرشده گفت: قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست بلاگری که به دلیل توهین به مقدسات در شهریورماه دستگیر شده بود، صادر شد.
کد خبر: ۹۵۴۸۵۴۲
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۲

کیفر خواست بلاگر هتاک اردبیلی صادر شد/کشف یک قبضه اسلحه جنگی از متهم

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل از اردبیل، جلال آفاقی اظهار داشت:پیرو گزارش های واصله از فعالیت غیرقانونی و غیراخلاقی یک بلاگر در اردبیل مبنی بر انتشار پست و استوری‌های متعدد با هتاکی و فحاشی و جوک های رکیک و نامتعارف و همچنین تهیه کلیپ توهین آمیز نسبت به مقدسات، نامبرده با دستور ویژه در شهریورماه دستگیر و روانه زندان شده بود، که پس از سیر مراحل قانونی پرونده مربوطه در خصوص متهم زندانی اشاره شده، قرار نهایی دادسرا و کیفرخواست صادر شد.

 دادستان مرکز استان اردبیل گفت: آثار تربیتی، قبح زدایی و عادی سازی این نوع گفتمان در بین نوجوانان و جوانان و همچنین اقدام آخر بلاگر مدنظر در توهین به مقدسات، موجب نگرانی و نارضایتی و ناراحتی شدید کاربران فضای مجازی و جریحه دار شدن قلوب قاطبه مردم استان و سایر هموطنان گردیده بود که پس از دستگیری، بلاگر هتاک با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

آفاقی با تصریح به اینکه در بازرسی از منزل متهم، یک قبضه کلت کمری جنگی نیز کشف و ضبط شده بود افزود: پرونده قضایی متشکله به لحاظ کیفرخواست دادسرا و نوع اتهامات، در دادگاه کیفری یک استان اردبیل رسیدگی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل  درپی تصادف رانندگی دو خودرو در یکی از خیابان‌های اردبیل، دو نفر از آشنایان یکی از رانندگان حادثه با اطلاع از موضوع در صحنه تصادف حاضر شده و نهایتا بین طرفین تصادف درگیری رخ داده است.

 یکی از افراد مشارکت کننده در درگیری با صدور دستورات قضایی و اقدامات پلیسی دستگیر و روانه زندان شده و دستورات قاطع برای دستگیری سریع فرد دیگر متواری که در این درگیری از سلاح استفاده نموده بود، توسط دادستان اردبیل صادر گردیده است.

ارسال نظرات