خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
بارگاهی گفت: تعداد ۲۵ واحد اقتصادی اولویت دار شناسایی و برای دریافت تسهیلات به دبیرخانه کشوری نهضت احیاء معرفی شده‌اند.
کد خبر: ۹۵۴۸۶۲۲
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۳

 

قزوین_ به گزارش بسیج، بارگاهی مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری قزوین در حاشیه برگزاری جلسه کمیته فنی تبصره ۱۸ تصریح کرد: در تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ به منظور فعالسازی واحدهای اقتصادی راکد در استان، اعتباری در نظر گرفته شده است که در قالب نهضت احیاء واحدهای راکد، به طرح‌های دارای اولویت در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، معدن، گردشگری پرداخت می‌شود.

بارگاهی افزود: نهضت احیاء واحدهای اقتصادی راکد به ریاست نهاد ریاست جمهوری، در سراسر کشور و به تبع آن در استان قزوین به ریاست استاندار و با مدیریت معاون هماهنگی امور اقتصادی از ابتدای سال ۱۴۰۱ فعال شده است.

این مسئول بیان کرد: طی جلسات فنی و بازدیدهای کارشناسی صورت گرفته توسط تیم تخصصی استان، در مرحله اول تعداد ۲۵ واحد اقتصادی اولویت دار شناسایی و برای دریافت تسهیلات به دبیرخانه کشوری نهضت احیاء معرفی شده‌اند، چند طرح دیگر نیز در مرحله پرداخت تسهیلات قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه استان قزوین، قطب صنعت و کشاورزی کشور است، از اولویت‌های عمده استان در دولت سیزدهم، راه اندازی واحدهای راکد اقتصادی است که با جدیت در دستور کار قرار دارد.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین