حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت : سپاه فتح در انتخابات از فرد یا جریان خاصی حمایت نمی کند و در صورت مشاهده حمایت پاسداری از فرد یا جناح خاصی با عوامل مربوطه برخورد می شود.
کد خبر: ۹۵۴۸۶۳۵
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج، حجت الاسلام سیروس حکمتی نیک؛ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح در مراسم تکریم و معارفه مسئولان پیشین و جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقامت بسیج یاسوج به موضوع انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات سالم نیازمند حضور حداکثری مردم است.

وی افزود: راهبرد مشارکت مردم، امنیت انتخابات، سلامت انتخابات و رقابت انتخابات چهار راهبرد مهم انتخابات است که همه مردم و دستگاه های اطلاعاتی و نظارتی تلاش کنند تا این موارد محقق شود.
وی ادامه داد: ما وظیفه داریم مردم را در انتخابات برای مشارکت دعوت کرده و کارکنان سپاه حق ندارند به صورت مصداقی از فرد خاصی حمایت کرده و لحن یا علیه فرد خاصی حرف بزنند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان گفت: شان سپاه اقتضا می کند وارد دستجات سیاسی نشود زیرا ما وام دار هیچ جناح سیاسی نیستیم و در صورت مشاهده در این زمینه با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.
وی به مراسم تودیع و معارفه گفت: مدیریت و فرماندهی جایگاه بسیار مهمی دارد.
حجت الاسلام حکمتی نیک به موضوع اصلی جنگ قدس گفت: براساس مستندات پایه گذار اساسی فلسطین اعراب کنعانی هستند، که بعد از مدتی به شهر بیت المقدس نام گرفت.
وی افزود: رژیم جعلی اسرائیل مدعی است که باید سرزمین مادری خودمان را بگیریم در حالی ‌که اینها غاصب هستند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح استان گفت: دشمنان اسلامی بر این اعتقاد هستند که تمدن غرب باید بر جهان غالب شود  و دولت فراگیر یهودی در منطقه شکل بگیرد و بر همین اساس در سر دارند کشورهای اسلامی را تصاحب کنند.
حجت الاسلام حکمتی نیک گفت: اسرائیل پسر خوانده آمریکا در کشورهای جهان سوم است و قتل و کشتار زنان و کودکان بیانگر این موضوع است که  ناقض همه حقوق بشر اسرائیلی ها هستند.
در پایان این مراسم  حجت الاسلام سید حسین شریفی سادات به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج یاسوج معرفی و از خدمات حجت الاسلام دادخواه قدردانی شد.

 

ارسال نظرات