خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا؛
حجت الاسلام پنجی گفت: عملیات طوفان الأقصی قدرت بازدارندگی اسرائیل را درهم شکست و برای نخستین بار نیروهای حماس، صحنه هایی را رقم زدند که در تاریخ مبارزات میان ملت فلسطین و اسرائیل بی سابقه بود.   
کد خبر: ۹۵۴۸۶۸۲
|
۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۱

 

قزوین_ به گزارش بسیج، حجت الاسلام محمد پنجی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا ، در جمع کارکنان پایور و وظیفه ناحیه امام حسین(ع) بوئین زهرا، به چرایی جنگ میان حماس و اسرائیل اشاره کرد و گفت : دلیل اصلی آغاز جنگ کنونی در فلسطین اشغالی میان حماس و اسرائیل، اقدامات خصمانه اخیر کابینه تندرو نتانیاهو که تندروترین کابینه تاریخ اسرائیل است به همراه اهانت به مردم فلسطین در مسجد الأقصی و تلاش برای تخریب و یهودسازی این مسجد و عادی سازی روابط با کشورهای منطقه از جمله دلایل آغاز عملیات طوفان الأقصی علیه اسرائیل در سرزیمن های اشغالی بود.

وی در ادامه افزود : سه عامل جنگ ترکیبی، اصل غافل گیری و سرعت عمل حماس و نیروهای مقاومت در جنگ اخیر نشان داد که قدرت پوشالی و قدرت بازدارندگی اسرائیل قابل شکست است. نهادهای اطلاعاتی اسرائیل با پیشرفته ترین ابزارهای جاسوسی و اطلاعاتی نتوانستند از برنامه ریزی حمله حماس باخبر شوند و موضوع دیگر اینکه، گنبد آهنین نیز نتوانست امنیت برای شهرک نشینان سرزمین های اشغالی تأمین کند.

پنجی، طوفان الأقصی را باعث درهم شکستن قدرت بازدارندگی اسرائیل دانست و گفت: در طول تاریخ مبارزه میان حماس و اسرائیل هیچ گاه سابقه نداشته که جریان مقاومت در یک هماهنگی و برنامه ریزی دقیق و منظم، یک عملیات گسترده علیه دشمن در عمق اراضی اشغالی پیاده سازی نماید. در حقیقت، عملیات طوفان الأقصی قدرت بازدارندگی اسرائیل را درهم شکست، و در جریان این عملیات، نیروهای سایبری، پهبادی، موشکی و زمینی حماس حضور داشتند و برای نخستین بار صحنه هایی را رقم زدند که در تاریخ مبارزات میان ملت فلسطین و اسرائیل بی سابقه بود.   

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا، در پایان سخنان خود، به اثبات کارآیی گفتمان مقاومت در برابر سازش اشاره کرد و گفت: ایستادگی و مقاومت تنها راه رسیدن به هدف نهایی و آزادسازی قدس شریف است. بدون تردید هزینه سازش دو برابر مقاومت است و در عرصه نبرد نیز کارآیی گفتمان مقاومت اثبات شده است و آنهایی که فکر می کردند، راه نجات فلسطین در سازش و میزه مذاکره سخت اشتباه کردند و امروز جریان سازش در برابر مقاومت با رژیم صهیونیستی شکست خورده و جریان و فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن تا بن دندان مسلح پیروز عرصه نبرد است.

 

انتهای پیام

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین