خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان به مناسبت هفته بسیج اطلاعیه‌ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۵۵۴۴۷۹
|
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۲

به گزارش بسیج ، متن اطلاعیه به شرح ذیل است.

«بسیج» یک نهاد انقلابی و مردمی است که ۴۴ سال پیش برای دفاع از انقلاب اسلامی و مقابله با استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار با فرمان امام خمینی (ره) و مشارکت گسترده مردم شکل گرفت. بسیجیان با وقوع جنگ تحمیلی توسط صدام و حمایت‌های همه‌جانبه‌ای که برخی دولت‌ها از او داشتند، راهی میدان‌های نبرد شدند و با تدبیر و حماسه توانستند دشمن را از سرزمین‌مان بیرون برانند.

 

 

تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از مهمترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی است که امروز پس از گذشت ۴۴ سال از حیات پر برکت انقلاب، ثمرات حماسه آفرینی‌ها، فداکاری‌ها و تلاش‌های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه‌ها مشهود است

 

 

 

 

 

 

 

 

امروز کشور‌های منطقه با الگوگیری از تفکر بسیجی ،برای دفاع ازاستقلال و عزت خودبا تشکیل جبهه مقاومت در مقابل استکبارجهانی وایادی آنها قد علم می‌کنندوآنها را از رسیدن به نیات پلیدشان ناکام میگذارند.حزب الله درلبنان،حشدالشعبی درعراق ،بسیج مردمی درسوریه،حماس درفلسطین،انصارالله دریمن و.... همه وهمه موید این سخنان میبتشد لذا هفته‌ بسیج فرصتی برای زنده نگه داشتن ارزش‌ها، وترویج روحیه و معرفت بسیجی وکارکردهای بسیج بین آحاد ملت، بویژه نسل جوان است.

 

 

 

جنایت جنگی اخیر رژیم اشغالگر قدس در حمله به غزه ، مدارس ، مساجد و مراکز درمانی بیانگر آن است که نسل کشی سازمان یافته و قتل عام کودکان بخش تفکیک ناپذیری از ایدئولوژی حاکم بر رژیم صهیونیستی است.

 

جنایت این رژیم در غزه نشان داد، فروپاشی رژیم صهیونیستی بسیار نزدیک است و تارهای سست و بی بنیاد این خانه عنکبوت به زودی درهم پیچیده خواهد شد.

 

این بار روحیه ددمنشی و تجاوزگری رژیم کودک کش صهیونیستی باعث شده، از روی عجز و ناتوانی، علاوه بر تکرار ظلم ها و جنایات و کشتار بی رحمانه مردم مظلوم فلسطین در غزه و کرانه باختری، جنایتی دیگر از نوع حمله به بیمارستان را مرتکب شود. این رژیم اشغالگر، با حمله به مراکز درمانی، علاوه بر نقض قوانین بین المللی در عدم حمله به مراکز غیرنظامی، سبوعیت و وحشی گری خود را به معرض نمایش جهانی قرار داده و دلهای مسلمانان جهان و حق طلبان را مالامال از کینه، نفرت، بی تابی و انتقام کرده است.

 

سپاه ولی عصر (عج) خوزستان ،بسیجیان سلحشوروگروههای جهادی همراه با ملت بزرگ ایران ضمن حمایت از محور مقاومت و درلبیک به فرمان امام خامنه ای (مدظله العالی) مبنی برلزوم جهاد تبیین دربرابر جنگ شناختی دشمن، ضمن تجدید بیعت با امامین انقلاب و با تعظیم به مقام شامخ امام راحل (ره) و شهیدان ، با تاکید بر آمادگی همه جانبه برای پاسداری از آرمان‌ ها و دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، تحت زعامت رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی اعلام می‌ دارد هرگونه خطای دشمنان داخلی و خارجی را پشیمان کننده پاسخ می‌ دهد.

 

معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ولی عصر( عج ) خوزستان

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین