حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) گفت: بیش از یک هزارو ۵۶۱ عنوان برنامه توسط رده‌های مختلف بسیج در موضوعات مختلف اجرا می‌شود.
کد خبر: ۹۵۵۴۶۴۸
|
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۸

 

به گزارش خبرگزاری بسیج هرمزگان، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: در هفته بسیج امسال از 29 آبان تا 5 آذر با شعار «بسیج؛ امید ملت ایران»، بیش از هزارو 561 عنوان برنامه توسط رده‌های مختلف بسیج در موضوعات مختلف اجرا می‌شود.

 

وی افزود: برنامه‌های هفته بسیج در عرصه‌های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، محرومیت زدایی، بهداشتی، درمانی و آموزشی خواهد بود که این برنامه‌ها توسط یک هزارو 204 رده بسیج، پایگاه‌های بسیج، کانون فرهنگی اقشار بسیج، حوزه‌های مقاومت بسیج و اقشار تخصصی بسیج در استان اجرایی می‌شود. 

 

 

وی یادآور شد: روز شمار هفته بسیج 1402 با عناوین «بسیج، جهاد، خدمت سازندگی»، «بسیج پیشرفت، عزت و افتخار»، «بسیج ولایت باور انقلابی و تمدن ساز»، «بسیج ایثار، مقاومت و شهادت»، «بسیج ایمان، بصیرت، انتظار»، «بسیج جهاد علمی اعتلای فرهنگ و هنر»، «بسیج، دفاع، امنیت و اقتدار» در نظر گرفته شده‌است.

 

سردار سالاری از اعزام 432 گروه جهادی در عرصه های مختلف عمرانی، فرهنگی، علمی، هنری و... به مناطق محروم و دور افتاده استان خبر داد. 

 

سردار سالاری با بیان اینکه سال گذشته آبرسانی به 72 روستا انجام شد، خاطرنشان کرد: آبرسانی به 110 روستا در هرمزگان توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد و امیدواریم تا پایان سال این پروژه مورد بهره برداری قرار بگیرد. 

 

 

وی اظهارداشت: افتتاح زمین‌های ورزشی در روستاها و محلات، ترویج ازدواج آسان، تعمیر و بازسازی 100 واحد مسکونی نیازمندان،افتتاح جاده بین مزارع، افتتاح 10 واحد مسکونی منازل کمیته امداد،اجرای پروژه آبرسانی به روستاها وهمچنین افتتاح 2 خانه بهداشت، اهدای 600 سری جهیزیه به نوعروسان از جمله برنامه های هفته بسیج در استان هرمزگان است.

 

سردار سالاری گفت:همایش بزرگ نسل سلیمانی ها «گردان های قاسم ابن الحسن و بنات الزهرا» با رویکرد تمرکز جوانان و نوجوانان با محوریت مساجد در روز سه شنبه 30آبان ماه 1402 ساعت 18 در مسجد جامع بندرعباس برگزار می شود. 

 

وی اذعان داشت:همزمان با هفته بسیج نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی و خدمات اجتماعی قرارگاه تحول محلات از اول آذرماه به مدت 5 روز ساعت 9 صبح در مسجد جامع بندرعباس برپا می شود.

 

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) عنوان کرد: یادواره شهدای غزه و جبهه مقاومت همزمان با هفته بسیج در شهر بندرعباس برگزار می‌شود و مظلومیت کودکان، زنان و مردان غزه را به تصویر خواهیم کشید.

 

سردار سالاری از همایش «حماسه حضور و اقتدار بسیجیان» به مناسبت هفته بزرگداشت مقام بسیج با حضور گسترده بسیجیان از اقشار مختلف در استان خبر داد و همایش مسجد و تحول جامعه اسلامی از دیگر برنامه های شاخص هفته بسیج است. 

 

وی ابراز داشت: به مناسبت هفته بسیج، جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه پایگاه‌های بسیج مساجد و محلات نواحی مقاومت بسیج استان برگزار می شود و همچنین در آخرین روز از هفته پرکت بسیج، اختتامیه مسابقات قرآن بسیج برای نخستین بار با حضور بیش از دو هزار نفر از رده های مختلف بسیج در استان هرمزگان برگزار می شود. 

 

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع)استان هرمزگان با اشاره به کارنامه درخشان بسیج در جبهه های حق علیه باطل بیان کرد: بسیج در نبرد هشت سال دفاع مقدس وظیفه‌اش را به خوبی انجام داد، بنابراین بسیج مهم‌ترین یادگار و پرورش یافته صحنه معنوی دفاع مقدس است. 

 

وی گفت: بسیج منشا خیر و برکت برای نظام و کشور است. 

 

وی با بیان اینکه سپاه به عنوان یک الگوی جهانی در بین کشورهای اسلامی مطرح است،افزود: یکی از اقدامات مهم بسیج حضور فعال در عرصه مقابله با کرونا است و همچنین محرومیت زدایی از دستاوردهای بسیج در طول عمر انقلاب می باشد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان اظهارداشت: در این هفته‌های اخیر شاهد رفتارهای وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه و کشتار مردم مظلوم غزه هستیم و متأسفانه سازمان‌های بین المللی در مقابل رفتارهای وحشیانه رژیم صهیونیستی سکوت کردند و اقدام قابل قبولی برای جلوگیری از این کشتارهای گسترده در غزه نداشتند. 

 

 

سردار سالاری به سیاست‌های دوگانه غرب و برخی کشورهای اروپایی در مورد کشتار مردم غزه اشاره کرد و گفت: بالغ بر 11 هزار کودک، زن و مردم، پیر و جوان زیر بمب‌های ساخت آمریکا جان سپرده‌اند و به جای آنکه جامعه جهانی اقدام بازدارنده داشته باشند به سکوت کردن و صدور بیانیه ای در این خصوص اکتفا کردند.

ارسال نظرات