سردار مالدار گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج از فرمانده هان پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج تجلیل می شود.
کد خبر: ۹۵۵۴۷۶۸
|
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۰

به گزارش خبرنگار بسیج از خاش، جلسه جمع بندی برنامه های هفته بسیج باحضور فرمانده سپاه شهرستان و اعضای ستاد این هفته ، در شهرستان خاش برگزار شد .

سرتیپ دوم پاسدار احمدعلی مالدار، فرمانده سپاه شهرستان خاش گفت: همه در جامعه اسلامی بسیجی هستند و هرکس که در این جامعه احساس مسئولیت کند بسیجی است.

وی عنوان کرد:یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترینِ ابتکارهای پرخیر و برکت حضرت امام خمینی(ره) ، تشکیل بسیج مستضعفان بود.

سردار مالدار گفت: برکات بسیج و این ابتکار عظیم به قدری بود که امام در آذر سال 67، یعنی نُه سال بعد از آن در مدح بسیج فرمودند: «بسیج، مدرسه‌ی عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سَر داده‌اند». «درخت پُرثمری است که شکوفه‌های آن، بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق میدهد». بعد می فرمایند: «افتخارم این است که خود بسیجی‌ام». امام با آن عظمت که دنیا را تکان داد، تاریخ را تکان داد، می گوید «افتخارم این است که بسیجی‌ام». بعد می فرماید: «من دست یکایک شما را می بوسم».

 فرمانده سپاه شهرستان خاش نیز با تقدیر از حضور اعضای ستادگرامیداشت هفته بسیج در جلسه هماهنگی هفته بسیج اظهار داشت: در هفته بسیج برنامه های متنوعی شامل غبارروبی مزار شهدا و دیدار از خانواده های معظم شهدا و برگزاری یادواره شهدا شهرستان، همایش پیاده روی خانوادگی، ویزیت رایگان در مناطق محروم، اهدای بسته های معیشتی، برپایی نمایشگاه، تجلیل از فرماندهان پایگاه های بسیج و دیگر برنامه ها انجام خواهند گرفت.

ارسال نظرات
آخرین اخبار