حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
حجت الاسلام والمسلمین اسدی امام جمعه ی شهرستان دیلم عصررامروز طی پیامی روز پرستار و ولادت با سعادت حضرت زینب(س) را تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۵۵۰۷۹
|
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۲

تبریک روز پرستار توسط امام جمعه دیلم

به گزارش خبرنگار بسیج از دیلم متن پیام تبریک حجت الاسلام اسدی امام جمعه دیلم بدین شرح است: 

هر کس یک شبانه روز از بیمارى پرستارى کند، خداوند، او را همراه با ابراهیم خلیل برمی انگیزد و به سان برقی پر درخشش، از صراط می‌گذرد.   پیامبر اکرم
ثواب الأعمال ص ۳۴۱

بی تردید پرستاری شغلی ارزشی ، معنوی و جهادی است و توفیقی که خداوند عزوجل به بندگان خوب خود عطا می کند ، چرا که زمانی که انسان به درد و رنج بیماری مبتلا می شود خود و خانواده اش در یک ابتلای سخت گرفتار می شوند و دامنه ی صبر انسان ها کم می شود  و این جاست که پرستار مانند مرحمی بر درد انسانها در کنار آنان می ایستد تا از آن همه سختی بکاهد و در این مسیر حقا نیاز به مجاهدت است و این وظیفه یک وظیفه ی یاریگر الهی است . همین صبر و بردباری و یاریگری در مصائب است که با الگو قرار دادن بانوی صبور کربلا حضرت زینب کبری سلام الله  علیها روز میلاد ایشان را به نام نامی پرستار نامگذاری کرده اند .

 بی شک ملت ایران این مجاهدت فرزندان خود را به چشم خویش در بلا و مصائب زیادی دیده اند و قدر دان زحمت کشان عرصه ی سلامت هستند .

بنده به عنوان خدمتگزار مردم شریف شهرستان دیلم در سنگر امامت جمعه این روز را به پرستاران صبور شهرم تبریک گفته و برای این عزیزان آرزوی دوام توفیقات از خداوند منان مسئلت می نمایم.

محمود اسدی
امام جمعه ی شهرستان دیلم

ارسال نظرات
پرطرفدارترین