حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک گفت: سومین کاروان دانش آموزی راهیان نور شهرستان اراک به تعداد 288 نفر از دانش آموزان دختر متوسطه دوم صببح امروز عازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۱۴۶
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از اراک؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک صبح امروز در آئین بدرقه کاروان راهیان نور دانش‌آموزی شهرستان اراک، با بیان اینکه در این اردوها افراد حاضر ضمن بازدید از یادمان‌های پر از نور و برکت مناطق عملیاتی دفاع مقدس در جنوب با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا و خود مروج این فرهنگ در جامعه خواهند شد.

وی با بیان اینکه این سومین کاروان اعزامی از مرحله اول اردوهای راهیان نور دانش‌آموزان دختر شهرستان اراک است، افزود: امروز 288 نفر از دختران دانش‌آموز اراکی ناحیه دو به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک تصریح کرد: دشمن دنبال تحریف دفاع مقدس است چرا که نمی‌خواهد جوانان با فرهنگ جهاد و شهادت آشنا شود و این فرهنگ نسل به نسل منتقل شود.

سرهنگ پاسدار مهجوری با تاکید بر اینکه دشمن هر روز به دنبال ایجاد فتنه‌های جدید علیه نظام اسلامی است، گفت: فتنه دشمنان نظام اسلامی با جنگ افروزی آغاز شد و امروز دست به توطئه های جدیدی با عنوان جنگ ترکیبی دست زده است.

وی افزود: اهرم دشمن در این جنگ ترکیبی دروغ پردازی و شایعه پراکنی با بهره گیری از فضای مجازی و هدف قرار دادن جوانان دهه دوم انقلاب به بعد است و در این جنگ می خواهند جلاد را جای شهید جا بزنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک خاطرنشان کرد: یکی از راهکار مقابله با این جنگ ترکیبی دشمن بیان و بازخوانی وقایع دوران دفاع مقدس است که نسل جدید با حضور در یادمان‌ها بهتر می‌تواند اهداف دشمن را درک و در راستای خنثی سازی آن‌ها وارد میدان شود.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین