حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرگرد پاسدار سیدعليرضامیری بنجار گفت: پرستاران جهادگران سفید پوش جبهه سلامت هستند که بصورت شبانه‌روزی به بیماران خدمت می کنند و ما قدردان زحمات آنها هستیم.
کد خبر: ۹۵۵۵۲۲۹
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۷

به گزارش خبرنگار بسیج از مهرستان، بمناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب (س) که در تاریخ رسمی ایران روز پرستار نامگذاری شده‌ است، سیدعليرضامیری، بنجار فرمانده سپاه بهمراه ادریس سندکزهی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهرستان با پرستاران بیمارستان امید شهرستان دیدار داشتند.

سرگرد پاسدار سیدعليرضامیری بنجار، فرمانده بسیج سپاه مهرستان ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: پرستاران جهادگران سفید پوش جبهه سلامت هستند که بصورت شبانه‌روزی به بیماران خدمت می کنند و ما قدردان زحمات آنها هستیم.


وی به رشادتهای پرستاران در ایام کرونا اشاره داشت و افزود: در ایام منحوس کرونا گاهی پرستاران ماه‌ها از خانه و خانواده دور بودند و در محل کار برای حفاظت از جان بیماران شبانه‌روزی خدمت می کردند که در این راه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و یاد خاطرشان همیشه در اذهان ملت شریف ایران جاودانه خواهد ماند.

ادریس سندکزهی، رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مهرستان ضمن تبریک روز پرستار به خدمات و سختی کار آنها اشاره داشت و گفت: پرستاران با وجود همه مشکلات و کمبودها بدون منت به وظیفه خود که خدمت به مردم شريف مهرستان می باشد در حال انجام وظیفه هستند و ان شاءالله مورد رضایت مردم و مقبول خداوند قرار بگیرد.

گفتنی است؛در پایان با اهدای گل و لوح تقدیر از زحمات پرستاران تجلیل بعمل آمد.

ارسال نظرات