حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تجمع بزرگ دختران حاج قاسم در روز ولادت حضرت زینب (س) در سلماس برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۲۸۹
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، مراسم بزرگ تجمع دختران حاج قاسم با حضور دختران و بانوان انقلابی شهرستان سلماس در سالن اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان با حضور فرمانده سپاه و با سخنرانی مهمان ویژه مراسم حجت الاسلام عبدالرحیم سرایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین سرایی در این مراسم روز ولادت عقیله بنی هاشم و روز پرستار را به تمام خواهران و مادران و برادران و همچنین روز پرستار را به تمام پرستاران تبریک گفت.

وی در این برنامه گفت: مردم بی دفاع و ستم دیده فلسطینی زمین ها را آماده کشت می کنند ولی صهیونیست ها آتش می زنند، بیمارستان ها را بمباران می کنند ولی بایکوت خبری می شود، مثل دوران دفاع مقدس ما که بمب های شیمیایی روی فرزندان ایران می ریختند هیچ خبری مخابره نمی شد، هزاران نفر مظلومانه جان دادند.

این مسئول ضمن ابراز تاسف از سکوت سازمان‌های مدعی حقوق بشر گفت: در فلسطین روزانه ده ها زن و کودک بی دفاع به کام مرگ فرستاده می شوند ولی از این سازمان ها و کشورهای غربی صدایی برای اعتراض بلند نمی شود که این موضوع تاسف آور است.

ارسال نظرات