حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) از فضاسازی پایگاه و مسجد محله در در آستانه چهل و چهارمین سالگرد تاسیس بسیج با شعار بسیج امید ملت ایران خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۵۳۰۵
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه، همزمان با آغاز هفته پر افتخار بسیج و در آستانه چهل و چهارمین سالگرد تاسیس بسیج به فرمان امام راحل، برپایی نمایشگاه و فضاسازی شهر، محله ها و پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان سرخه با مشارکت نوجوانان و جوانان بسیجی انجام شد.

محمدرضا جلال فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه بسیج مکتب عشق و مدرسان آن، شهیدان گمنامی هستند که بر گلدسته های رفیع شهادت، اذان رشادت سر داده اند، اظهار کرد: بسیجی بودن یک ارزش و آمادگی برای دفاع از حق، حق شناسی، حق پرستی، پاسداری و صیانت از حق است.

او با بیان اینکه تفکر بسیجی تفکری پویا و زنده است، او حیات دارد و به جامعه حیات و نشاط می بخشد، افزود: بسیج یعنی متن مردم، مردمی که در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و در تمامی عرصه‌های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب، همواره الگو و پیشگام بوده اند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) بیان داشت: اگر تفکر سازنده بسیجی در جامعه پیاده شود، کشور در مقابل حوادث و ناملایمات بیمه خواهد شد، چرا که در تفکر بسیجی ایستادگی و شهادت و اطاعت از ولایت، با بینش و معرفت وجود دارد و این عوامل سد محکمی در مقابل سیلاب های خانه برانداز و مخرّب دشمنان این مرز و بوم است.

جلال تصریح کرد: در این راستا همزمان با هفته بسیج و با شعار بسیج امید ملت ایران و ولادت حضرت زینب کبری (س)، جشن ولادت و فضاسازی مسجد، پایگاه و محله به همت کارگروه جهاد فرهنگی انجام و کلاس عقیدتی ویژه نوجوانان با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسین احسانی امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی (ع) برپا شد.

او ادامه داد: همچنین جشن ولادت حضرت (س) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدمسعود موسویان مسوول تعلیم0 و تربیت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سرخه همراه با مداحی حسین ادهم در مسجد برگزار و در پایان با توزیع آش باران (شیلام) توسط گروه جهادی امام حسن مجتبی (ع) از مهمانان پذیرایی شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) در خاتمه گفت: فرا رسیدن هفته بسیج را محضر، خانواده معظم شهدا و خصوصاً ۳۴ شهید منتسب به این پایگاه، ایثارگران، جانبازان، بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) و مردم شریف و ولایت مدار شهرستان سرخه تبریک می گویم.

گفتنی است فضاسازی پایگاه مقاومت بسیج امام حسین (ع) سرخه نیز به همت کارگروه فرهنگی انجام شد.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین