حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شازند
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شازند گفت: بسیج تنها یک واژه نیست که پشتیبان ولایت و امتداد ولایتمداری است.
کد خبر: ۹۵۵۵۵۷۳
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۱

حجت‌الاسلام قنبری مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شازند، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ هفته بسیج را فرصت ارزشمند و مناسبی برای بازخوانی فلسفه و چرایی صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج دانست و گفت: این هفته فرصتی است تا ره‌آوردهای این تدبیر راهبردی و تصمیم سرنوشت‌ساز برای ملت ایران و بلکه سایر ملل مسلمان و حق‌طلب در مقیاس منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در عرصه‌های استکبارستیزی و استقلال‌طلبی به شمار می‌رود.

وی افزود: بدون تردید دوراندیشی، هوشیاری و درایت بی‌نظیر حضرت امام خمینی(ره) در تأسیس نهاد مردمی و مقدس بسیج و هدایت و تدابیر روشنگرانه رهبرمعظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) اساسی‌ترین عامل خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنا طی این‌سالها بوده است و حوادث سال‌های بعد، گواهی روشن بر درستی این تصمیم خواهد بود.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شازند خاطرنشان کرد: بسیج تنها یک واژه نیست که پشتیبان ولایت و امتداد ولایتمداری است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین