خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س) سرخه گفت: نوگلان مهد قرآنی فرشته های آسمانی پایگاه حضرت زینب (س) همراه با عروسک هایشان در پویش حریفت منم شرکت کردند.
کد خبر: ۹۵۵۵۷۳۷
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه، کودکان و نوگلان مهد قرآنی فرشته های آسمانی پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س) سرخه طنین مرگ بر اسرائیل سر دادند.

طاهره فیض فرمانده این پایگاه مقاومت بسیج در حاشیه این برنامه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: نوگلان مهد با حضور در پویش فریاد عروسک ها و حمایت از کودکان مظلوم غزه از پویش حریفت منم حمایت کردند. آن ها با شرکت در این برنامه و تهیه پرچم کشور فلسطین، اقدامات رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع را محکوم کردند.

او افزود: همچنین کودکان انقلابی حمایتشان را با در دست داشتن عروسک هایشان به کودکان مظلوم غزه و فلسطین اعلام کردند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت زینب (س) ادامه داد: کلاس حفظ قرآن کریم محیصا با محوریت حفظ جزء سی با حضور کودکان و حافظان کوچک قرآنی با مربیگری نوجوان بسیجی پایگاه محیا وطنی همراه با بازی و سرگرمی برگزار شد.

فیض یادآور شد: همچنین به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، معرفی و خوانش  کتاب «عباس دست طلا» داستانی از زندگانی عباس علی باقری در حلقه شهید علیرضا ابراهیمی انجام و دومین روز از کارگاه  مهارت مقابله با خشم با حضور کارشناس مرکز بهداشت سرخه در پایگاه تشکیل شد.‌

گفتنی است جلسه سه شنبه های کتابخوانی طرح «مسیر سعادت» به همت پایگاه مقاومت بسیج امام خمینی (ره) با همکاری کانون انتظار مسجد ولی عصر (عج) در کانون انتظار تشکیل شد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین