حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول نمایندگی‌ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج زرندیه تاکید کرد
مسئول نمایندگی‌ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج زرندیه گفت: حیات امروز اسرائیل در گروه تنفس مصنوعی آمریکا که با تمام توان در حال صحنه گردانی وقایع غزه است.
کد خبر: ۹۵۵۵۷۴۶
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از زرندیه؛ حجت‌الاسلام حسین منصوری مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج زرندیه صبح امروز در جمع نیروهای انتظامی این شهرستان با اشاره به صحنه‌گردانی ابرقدرت‌های جنایتکار غربی و صهیونیستی در جنگ غزه گفت: همانطور که انقلاب اسلامی با قدرت ایمان بر رژیم شاهنشاهی پیروز شد امروز هم مردم مظلوم فلسطین با اتکا به این سلاح قدرتمند بر رژیم اشغالگر قدس فائق خواهند آمد.
وی با بیان اینکه جنگ غزه بسیاری از حقایق را آشکار کرد، افزود: از جمله این حقایق، طرفداری سران کشورهای غربی از تبعیض نژادی این رژیم، سکوت در برابر نقض حقوق انسان‌ها با اعمال استانداردهای دوگانه، ناکامی نظامی در رسیدن به هدف ادعایی و ناتوانی حامیان اسرائیل برای پایان‌بخشی به مقاومت منطقه است.
حجت‌الاسلام منصوری با تاکید بر کاهش قدرت روزافزون رژیم صهیونیستی گفت: اگر این پیروزی‌های برخاسته از ایمان ملت فلسطین با باورمندی دولت‌مردان بیش از ۵۰ کشور اسلامی دنیا در تحریم سیاسی و انرژی این رژیم همراه می‌شد، قطعاً سرنوشتی شوم برای این رژیم رقم می‌خورد.
مسئول نمایندگی‌ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج زرندیه تصریح کرد: حیات امروز اسرائیل در گروه تنفس مصنوعی آمریکا که با تمام توان در حال صحنه گردانی وقایع غزه است؛ تمامی جنایات اسرائیل با پشتوانه آمریکا و متحدان غربی اش صورت می گیرد.
وی با اشاره به اقدام انصار الله یمن در توقیف کشتی اسرائیلی گفت: گروه های مقاومت از حزب‌الله گرفته تا انصار الله یمن این روحیه خودباوری و و ایستادگی در برابر ظالم را از حضرت امام خمینی(ره) به عنوان موسس شجره طیبه بسیج به ارث برده‌اند و انشاءالله هر چه سریعتر به پیروزی نهایی خواهند رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین