حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان-سخنگوی هفته بسیج در سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان به تشریح برنامه های روز دوم این هفته مبارک در این استان پرداخت.
کد خبر: ۹۵۵۵۷۷۳
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۲

تشریح برنامه های دومین روز از هفته بسیج در زنجان

محسن حق وردی در گفتگو با خبرنگار بسیج زنجان؛ ضمن تبریک فرا رسیدن هفته مبارک بسیج، بسیج را محافظ انقلاب دانست و گفت: این انقلاب زنده است و نیاز به حمایت و محافظت دارد که حفظ آن و دستاوردهایش جزو رسالت‌های سپاه و بسیج است که تا به امروز به خوبی محقق شده است.

وی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره بسیج تصریح کرد:طبق فرموده ایشان شاید بتوان گفت که بسیج بزرگ‌ترین شبکه‌ی فرهنگی و اجتماعی و نظامی در همه‌ی دنیا است؛ بنده در هیچ نقطه‌ای از نقاط عالَم، یک شبکه‌ی عظیم مردمی با این وسعت، با این تعداد جمعیّت سراغ ندارم.

سخنگوی هفته بسیج در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه با اشاره به اینکه این هفته فرصت مناسبی جهت تبیین دستاورد‌های بسیج است، گفت:به همین منظور سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان نیز برنامه‌های متعددی را برای این هفته تدارک دیده است.

وی با اشاره به اینکه عنوان دومین روز از هفته بسیج امسال «بسیج، پیشرفت، عزت، افتخار» می‌باشد، بیان کرد:تجلیل از خادمین مساجد و فرماندهان پایگاه ها، رزمایش جهادگران فاطمی در ناحیه ابهر، افتتاح پروژه‌های عمرانی و دامپزشکی، رونمایی از کتاب و کتاب صوتی با موضوع دفاع مقدس، نشست اساتید بسیجی همزمان با سراسر کشور، افتتاح پویش جمع آوری اسناد شهدا در پایگاه‌ها وحوزه‌های مقاومت بسیج، اهدای کمک‌های مومنانه به خانواده‌های معسر، برگزاری نشست‌های روشنگری وبصیرتی در کانون‌های بسیج، دیدار با خانواده شهدا وبسیجیان و نیز برگزاری یادواره شهدا در سطح استان بخشی از برنامه‌های این روز است.

حق وردی در پایان یادآور شد:بسیج به عنوان یک مجموعه بزرگ مردم نهاد، آتش به اختیار و خودجوش برای رفع مشکلات کشور، نماینده مردم، از مردم، با مردم و برای مردم است بسیج مظهر تحقق مردم سالاری دینی است و ما باید بسیج را اینگونه به مردم معرفی کنیم.

ارسال نظرات