حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون هماهنگ‌کننده سپاه ارومیه گفت: در هفته بسیج امسال، یک هزار و ۲۰۰ برنامه توسط سپاه ارومیه و با همراهی پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۵۵۸۱۰
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، اسلام نام‌آور معاون هماهنگ‌کننده سپاه ارومیه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته بسیج در ناحیه سپاه ارومیه برگزار شد، ضمن تبریک گرامیداشت هفته بسیج، اظهار کرد: هدف از تشکیل بسیج، ایجاد آمادگی لازم برای دفاع است و اصل بسیج، آمادگی است، بسیج نظامی‌گری نیست؛ بلکه آماده‌بودن همه‌جانبه در تمامی شرایط است.

وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس در عرصه دفاع از کشور بسیجیان در میدان حضور داشتند و بر اساس غیرت دینی و اسلامی به وظیفه خود عمل کردند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ارومیه گفت: امروز نیز بسیج با همان روحیه در راستای حل مشکلات اقتصادی و خدمت‌رسانی به مردم در کنار جامعه است و سپاه و بسیج در عرصه خدمت‌رسانی به آحاد جامعه دلسوز و خستگی‌ناپذیر هستند تا مردم به آینده امیدوار باشند.

وی با اشاره به اینکه بسیج سازندگی نماد محرومیت‌زدایی است، عنوان کرد: بسیج سازندگی بر اساس رسالت ذاتی خود، همواره در مناطق محروم به مردم خدمات‌رسانی می‌کند و کمک‌حال دولت‌ها در بحث محرومیت‌زدایی است.

وی تصریح کرد: چند روز قبل نیز ۴۵۱ سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند استان اهدا شد که البته از اوایل سال، جهیزیه‌های بسیاری به نوعروسان اهدا شده و در ادامه سال نیز اهدای جهیزیه تدوام خواهد داشت.

نام‌آور بیان کرد: در هفته بسیج امسال، یک هزار و ۲۰۰ برنامه توسط سپاه ارومیه تمهید شده که با همراهی پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت به اجرا در می‌آید.

وی در خصوص برنامه‌های هفته بسیج اظهار کرد: دیدار نخبگان بسیجی با نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی، کوه‌پیمایی گردان‌های امام علی (ع) بسیج، برگزاری یادواره شهدا، گرامیداشت هفته بسیج برای قشر فرهنگیان، اردوی فرهنگی، برنامه‌های ویژه برای قشر دانش‌آموز، غبارروبی مزار شهدا و گرامیداشت هفته بسیج با همراهی اصحاب رسانه به همراه مسابقات ورزشی مختلف از جمله این برنامه‌ها است.

نام‌آور با اشاره به اینکه همایش شکوه مقاومت روز پنجم آذر در حسینیه ثارالله برگزار می‌شود، گفت: برگزاری میز خدمت با عنوان طرح امام جواد (ع)، جشنواره مالک‌اشتر و مراسم گرامیداشت قشر بسیج اصناف و بسیج کارگری نیز از سایر برنامه‌ها به شمار می‌رود که در این هفته برگزار خواهد شد.

وی گفت: توجه به موضوع رشد تولید و کمک به کارآفرینان از جمله دیگر برنامه‌های بسیج است که امروز، دوشنبه هم‌زمان با نخستین روز از هفته بسیج کارگاه تولیدی در خیابان خرمشهر ارومیه به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام

ارسال نظرات