حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده لشکر عملیاتی۳ حمزه(ع) از اجرای۱۸۰ برنامه همزمان با هفته بسیج در نوار مرزی ارومیه خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۵۸۱۴
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله آبروشن امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته بسیج اظهار داشت: در هفته بسیج ۱۸۰ برنامه توسط حوزه های مقاومت بسیج لشکر در نوار مرزی ارومیه به اجرا در می آید.

وی ادامه داد: بسیج درخت پرثمری است که ایثار، اخلاص و مقاومت را در فضای انسانیت به بار می‌نشاند.

این مسئول تصریح کرد: بدون تردید دستیابی به قله های رفیع پیروزی در هر زمانی مرهون تلاش، خلاقیت و مجاهدت جوانان آزاده بسیجی است.

فرمانده لشکر عملیاتی۳ حمزه(ع) خاطرنشان کرد: بسیج یک جریان ریشه‌دار مکتبی و انقلابی است که با بصیرت و آگاهی عمیق در میادین مختلف، استوار ایستاده است.

سردار آبروشن، برگزاری رزمایش بزرگ جهاد تبیین۲ را از مهمترین برنامه های این هفته برشمرد و افزود: این رزمایش در۱۱۴ نقطه حوزه استحفاظی لشکر برگزار خواهد شد.

وی در پایان، فضاسازی تبلیغی، نشست های روشنگری، عطر افشانی مزار شهداء، اعزام تیم های بسیج جامعه پزشکی و دامپزشکی به روستاها و مناطق محروم مرزی، برپایی میزهای خدمت با حضور مسئولان محلی، دیدار با خانواده های معظم شهداء، برپایی ایستگاه صلواتی، برگزاری مسابقات ورزشی و برگزاری یادواره های شهدا را از مهمترین برنامه های این هفته برشمرد.

 

ارسال نظرات