حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
یادواره شهدای این منطقه به همت سپاه شهرستان زاهدان و نهادها و ادارات شهرستان و حوزه مقاومت بسیج، با حضور فرمانده سپاه، بخشدار، معلمین، دانش آموزان و اصحاب رسانه در نصرت آباد برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۸۹۴
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از زاهدان، در این مراسم محمدرضا نخعی، فرمانده سپاه شهرستان زاهدان ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای منطقه و با اشاره به برنامه های هفته بسیج، خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین دغدغه های مقام معظم رهبری حفظ ارزشهای انقلاب و ترویج فرهنگ ایثار در کشور به ویژه در بدنه بسیج و آحاد مردم است.

نخعی اظهار کرد: اگر به بسیجیان مسئولیت سپرده و اعتماد شود با معرفت و شناختی که دارند می توانند نقش های اجتماعی و فرهنگی را پررنگ تر ایفا کنند.

فرمانده سپاه شهرستان زاهدان تصریح کرد: خدا می فرماید نگویید آنان که در راه خدا کشته شده اند و مرده اند ما آنها را مقامی والا و در بلندترین درجه جای داده ایم، اینان خانواده هایشان و دوستانشان را شفاعت می کنند، اگر ما بفهمیم شهدا درجه ای دارند دائما می گوییم کاش که ما هم شهید می شدیم، همه می‌دانیم که روزی دنیا را ترک خواهیم کرد.

وی افزود: همه بسیجیان و آحاد مردم فرمانده و افسران ما هستید، ما در کنار شما هستیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت را همیشه محور کار خود قرار داده و رسالت دینی و انقلابی خود را در این عرصه مهم انجام دهند.

فرمانده سپاه شهرستان زاهدان گفت: شهید تقدیم نظام کردیم و نگذاشتیم پای دشمن به کشور باز شود و امروزه هم بسیجیان ما همانند شهدای بسیج آرمان های آنها را ادامه می دهند.

سرهنگ پاسدار محمدرضا نخعی در ادامه عنوان کرد: در خصوص غزه و اتفاقات و جنایات اخیر رژیم منهوس صهیونیستی باید بدانید صد سال است نطفه نامشروع انگلیس در پیکره جهان متولد شد و نتیجه اش ۷۵ سال محاصره ویرانی، کودک کشی، اذیت کردن مردم نسل کشی بوده است، که این جای سوال است آیا کشورهای اسلامی بیکار ماندند؟ که باید گفت: خیر؛ چندین جنگ علیه این رژیم راه انداختند، ماهیت اسرائیل این است که اجازه هیچ عملیاتی در سرزمین خودش را نمی دهد و جنگ ها را در کشورهایی که تهدیدی علیه اسرائیل هستند انجام می‌دهد.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: زمانی که حاج قاسم به دستور رهبر فرماندهی جنگ را برعهده گرفت، فاطمیون، زینبیون، مقاومت اسلامی و بقیه پای کار آمدند و داعش را سرجایش نشاندند، در تمام جنگ ها بر علیه اسرائیل عدد زخمی ها وکشته ها به عدد هزار نمی‌رسید ولی عملیات طوفان القصی چنین ضربه ای به هیمنه اسرائیل زد که در تاریخ ثبت خواهد شد.

گفتنی است؛ اجرای سرود دانش‌آموزی توسط دانش آموزان و مولودی خوانی.اهدا لو تقدیر به خانواده معظم شهدا از جمله برنامه های این یادواره بود.

ارسال نظرات