حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع):
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر در مراسم جشن ازدواج آسان و اهداء ۱۷۰ سری جهیزیه به نوعروسان شهرستان دشتستان گفت: ازدواج و تشکیل خانواده موجب آرامش در جامعه می‌شود.
کد خبر: ۹۵۵۵۹۷۹
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۷

ازدواج و تشکیل خانواده موجب آرامش در جامعه می‌شود

به گزارش خبرگزاری بسیج از دشتستان، همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س) و هفته گرامیداشت بسیج؛ مراسم جشن ازدواج آسان و اهداء ۱۷۰ سری جهیزیه به نوعروسان دشتستان در سالن "هنر" مجتمع شهید شاهینی برازجان برگزار گردید.
حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالرضا هاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) اظهار داشت: در این روز و ایام مبارک زوج‌های جوان پیوند خودشان را آغاز می‌کنند و زندگی که سرآغاز آن با میلاد ائمه اطهار باشد، سرشار از خیرات وبرکات خواهد بود واگر زوجین تلاش کنند تا از سبک زندگی وسیره عملی ورفتاری این بزرگواران الگوگیری نمایند قطعا سعادت وخوشبختی دنیوی واخروی آنان تضمین خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: خانواده و جامعه ما هرمقدار که از سبک زندگی اهل بیت فاصله بگیرند به همان میزان آسیب پذیر ودرگیر معضلات ومفاسد اجتماعی خواهند شد لذا زیبنده نیست که ما مدعی مسلمانی باشیم، ولی با فرهنگ غنی اسلام وائمه درعمل بیگانه باشیم و فرهنگ غربی در زندگی فردی واجتماعی ما ساری وجاری باشد.
این مقام مسئول تاکید کرد: بر همین اساس شایسته است خانواده‌ها با التزام به سیره عملی این بزرگواران شرایط ازدواج را برای جوانان سخت نکنند وبرای ترویج ازدواج آسان بهترین راه این است که توقعات وانتطارات کاهش پیدا کند واعتقاد داشته باشیم به وعده‌های خدای متعال که فرموده از فضل خودش بندگانش را بی نیاز می‌کند.
هاشمی در بخش دیگری از سخنانش از همه دست اندرکاران برپایی این مراسم و این فرهنگ حسنه که به نوعی کمک و تسهیل در امر ازدواج جوانان و برطرف نمودن دغدغه‌های آنان در بحث جهیزیه و اسباب ضروری زندگی مشترک می‌باشد قدر دانی کرد و یادآور شد: خانواده و جمعیت یکی از مولفه‌های قدرت بوده و ازدواج و تشکیل خانواده موجب آرامش و سکینه در جامعه می‌شود.
وی در ادامه بیان داشت: دشمن در کمین خانواده و در راس آن مادر نشسته و با دسیسه‌های گوناگون سعی در متزلزل نمودن بنیان خانواده دارد، لذا به شما زوج‌های جوان توصیه می‌کنم وفا داری، سازش، گذشت، محبت و مهربانی را در خانه نهادینه کنید که موجب استحکام کانون خانواده می‌شود.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین