حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان غربی گفت: مرکز مردمی نفس با هدف پیشگیری و آگاهی بخشی در زمینه سقط، با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در استان افتتاح می‌شود.
کد خبر: ۹۵۵۶۰۲۰
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۹
 

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، وفا عسگری، مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان غربی، امروز ۳۰ آبان در آیین افتتاح مرکز مردمی نفس ارومیه که با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای استان به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج ترتیب یافته بود، گفت: این مرکز همگام با شعب خود در تهران و سراسر کشور با هدف جلوگیری از سقط جنین در ارومیه راه‌اندازی شد.
وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه این مجموعه با هدف فرهنگ‌سازی، شناسایی و حمایت از مادران باردار راه‌اندازی شده است، گفت: جامعه هدف این مجموعه قشر خاصی نبوده و برای ارائه خدمات به اقشار مختلف مردم اعلام آمادگی می‌کنیم.

وی ضمن قدردانی از گروه‌های مردمی «جوانی جمعیت» و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان، گفت: این مجموعه به عنوان نخستین مرکز مردمی با هدف پیشگیری از سقط جنین در استان راه‌اندازی می‌شود که برای دست یافتن به موفقیت، همراهی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی موردنیاز است.

مسئول مرکز مردمی نفس با بیان اینکه فصل الخطاب در این مجموعه فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حوزه جمعیتی است، ادامه داد: درصدد هستیم تا آنجا که در توان داریم برای رفع شدن نگرانی‌های ایشان در حوزه جمعیت گام برداریم.

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان و کارکنان این مجموعه تلاش خواهند کرد مادرانی که به هر دلیل اعم از اقتصادی، فرهنگی و ... درصدد سقط هستند شناسایی کرده سپس مساعدت‌های لازم را انجام دهند تا این فرزند از طریق ارتباط گرفتن با مادرانی که به هر دلیل و یا مشکل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تصمیم به سقط دارند، از آنان حمایت کنند تا از این تصمیم منصرف شوند.

وی  بر لزوم انجام کار رسانه‌ای وسیع و همه‌جانبه در این راستا تاکید کرد و گفت: فعالان فرهنگی، افرادی که تریبون در اختیار دارند و صاحبان رسانه باید در این زمینه فرهنگ‌سازی‌های موردنیاز را انجام دهند، چنانچه پیامدهای شرعی، قانونی، اجتماعی و خانوادگی این تصمیم نامبارک برای مردم بیان شود گام بلندی در زمینه کاهش این اتفاق شوم برداشته می‌شود.
مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان غربی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت: و بیان داشت: چنانچه جامعه بزرگ بسیج در این زمینه برای جهاد تبیین، روشنگری و آگاه‌سازی گام بردارد می‌توان موفقیت زیادی در کمترین مدت به دست آورد.

انتهای پیام
ارسال نظرات