حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پیامی با تبریک فرارسیدن هفته بسیج از فعالیت ها و حمایت های بسیجیان از حوزه سلامت قدردانی کرد. در این پیام آمده است:
کد خبر: ۹۵۵۶۱۲۶
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان،  رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در پیامی با تبریک فرارسیدن هفته بسیج از فعالیت ها و حمایت های بسیجیان از حوزه سلامت قدردانی کرد. در این پیام آمده است

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

 

سازماندهی بسیج، یکی از نو آوری های امام بزرگوار بود. (رهبر معظم انقلاب اسلامی)

 

امروز پس از گذشت 44 سال از فرمان بنیان گذار انقلاب اسلامی در تاریخ پنجم آذرماه 1358 مبنی بر تشکیل سازمان بسیج ،شاهدثمرات ، حماسه آفرینی ها ، فداکاری ها و تلاش های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه ها هستیم.

 

در مکتب بسیج، اخلاص درعمل و رضایت حضرت حق و خدمت به خلق ،بدیع ترین شاخص هایی است که خود برکات بی شمار دیگری را در پی داشته است.

 

اندیشه های راهبرانه،خلاقانه و نوآورانه و تکاپوی خستگی ناپذیر و مجاهدانه برای اعتلای دین و سرزمین ،در شمار ویژگی های ممتاز این "مدرسه عشق" است.

 

در میثاق نامه بسیج، فصل هایی روشن و روشنی بخش تبیین شده است که ثمره آن شکفتن و اعتلای فرهنگ و ارزش های اسلامی و انسانی است.

 

 

از بسیج دانش آموزی و دانشجویی و اساتید گرفته تا بسیج کارگری و کارمندی و اصناف و ورزشی و ... ، همه تابلویی زیبا از هم آوایی و هم افزایی در اعتلای کشور و نظام را خلق کرده که کم نظیر و پر برکت است.

 

 

هفته بسیج فرصتی برای بازخوانی توانمندی های گسترده این نهاد مقدس و امکانی برای ظرفیت شناسی و بهانه مناسبی برای تکریم و بزرگداشت بسیجیان سلحشوری است که همیشه در صحنه بوده اند.

 

در این فرصت از زحمات بسیجیان از جمله اساتید،دانشجویان و کارکنان که همواره یار و همراه حوزه سلامت بودند قدردانی می نمایم، حضور بسیجی وار همکارانمان در اردوی جهادی و یا سایر فعالیت های نظام سلامت برکسی پوشیده نیست و قدردان زحمات یکایک شما عزیزان هستم.

 

از خدای متعال برای همه شما بزرگواران سلامتی و سرافرازی را خواهانم.

 

دکتر مهدی احمدی نژاد

رئیس دانشگاه

ارسال نظرات
پر بیننده ها