خبرهای داغ:
امام جمعه هندیجان تاکید بر تقویت برنامه ها و مجالس قرآنی و اهل بیت (ع )شدومسئولین به این امر تلاشی دوچندان داشته باشند و همچنین مشکل آب شرب روستای دهنو حل شود.
کد خبر: ۹۵۶۲۰۴۵
|
۱۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالحمید حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته باتسلیت ایام فاطمیه( س) اظهار داشت : موضوع قرآن و عترت درسطح شهرستان هندیجان و دیگر مکان ها تقویت بشود و ما در جامعه اسلامی و شیعه زندگی می کنیم و مجالس قرآنی واهل بیت (ع ) بایستی رنگ بوی بهتری در شهرستان هندیجان باشد .

وی افزود : از تلاش هایی که ترویج قرآن شده تشکر می شود ولی کافی نیست و بایستی بیشتر از قبل اینگونه مجالس قرآن و مفاهیم به نقطه مطلوبی برسد و مسُولین به این امر باجدیت پای کار باشند .

حجت الاسلام و المسلمین سید حسینی عنوان نمود : آب شرب روستای دهنو شهرستان هندیجان که سالیان سال هست مشکل دارد خط لوله ای اختصاص داده بشود تا مانند دیگر روستاها از نعمت آب برخوردار شود.

وی بابیان انتخابات پیش رو در کشور گفت : انتخابات بر ۴ محور راهبردی در اصل دنبال می کنیم یکی مشارکت، دومی سلامت و سومی امنیت و چهارمی رقابت است که ان شالله شاهد حضوری پرشور در انتخابات خواهیم بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها