مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین دژ امیدآفرینی را از مؤلفه‌های مهم حضور حداکثری در انتخابات دانست.
کد خبر: ۹۵۶۲۰۹۵
|
۱۷ آذر ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان‌غربی، حجت‌الاسلام غلام حیدر جهانبان امروز در نشست جهاد تبیین فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج حوزه حمزه سیدالشهدا که در محل سالن جلسات این حوزه برگزار شد نظام اسلامی را مبتنی بر آرا و خواسته مردم دانست و افزود: ملت ایران همواره با حضور پرشکوه خود در انتخابات، نشان داده‌اند به نظام و آینده کشورشان علاقمند هستند.

وی به تلاش دشمنان برای کمرنگ کردن مشارکت مردم در انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: مردم از زمان پیروزی انقلاب تاکنون با توطئه‌های فراوانی مواجه شدند و به خوبی با دسیسه‌های دشمن آشنا هستند.

حجت‌الاسلام جهانبان ضمن تأکید بر حفظ و صیانت از دستاوردهای انقلاب خاطرنشان کرد: قطعاً یکی از بزنگاه‌های مهم حفظ و صیانت از نظام و سرنوشت کشور، انتخابات است که خواص نیز نقشی اساسی و پررنگ در آن ایفا می‌کنند.

وی از حاضرین درخواست کرد ضمن بصیرت‌افزایی و امیدآفرینی در جامعه، همواره بر حضور پرشور و پرشعور در انتخابات تاکید کنند.

این مسئول ادامه داد: سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت چهار مؤلفه‌ای است که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای برگزاری یک انتخابات شکوهمند بر آنها تأکید داشته اند.

حجت‌الاسلام جهانبان افزود: بر ما تکلیف است تا حضور حماسه‌ساز مردم را در این انتخابات رقم زنیم تا مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان ایران همیشه سرافراز باشد.

ارسال نظرات