مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی حرفه‌ای کرمان:
حسین زنجاني راینی گفت: روز دانشجو روزی است که جنبش دانشجویی، استقلال خواهی و مخالفت با استعمار را به نمایش گذاشت تا همیشه به عنوان پرچمدار بیداری و نماد آگاهی در تاریخ باقی بماند.
کد خبر: ۹۵۶۲۱۴۶
|
۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج، حسین زنجانی راینی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی حرفه‌ای شهید چمران استان کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۶ آذر گفت: شانزدهم آذر ماه یادآور آزادگی و استکبار ستیزی دانشجویان مسلمان است که سینه خود را در برابر استبداد و استعمار سپر کردند و آزادگی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران را در تاریخ ثبت نمودند.
او افزود: روز دانشجو روزی است که جنبش دانشجویی، استقلال خواهی و مخالفت با استعمار را به نمایش گذاشت تا همیشه به عنوان پرچمدار بیداری و نماد آگاهی در تاریخ باقی بماند.
وی اظهار داشت: بدون شک، نقش موثر دانشجویان به عنوان عناصر اصلی جامعه دانشگاهی در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور بر کسی پوشیده نیست و دانشجویان ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و سال‌های پس از آن در سنگر‌های جهاد، بازسازی، پیشرفت، آبادانی، مقابله با ویروس کرونا در صف مقدم نقش‌آفرینی و حماسه‌سازی قرار داشته‌اند.

زنجانی در پایان ابراز امیدواری کرد تا دانشجویان با بهره مندی از رهنمود‌های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و نیز پیروی از راه شهدای انقلاب و دفاع مقدس با همت و تلاشی مضاعف در جهت پیشرفت همه جانبه و تداوم عزت و اقتدار ایران اسلامی قوی بیش از پیش کوشا باشند.

ارسال نظرات