خبرهای داغ:
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) از فعالیت پایگاه‌های مقاومت این حوزه را در هفته پژوهش خبر داد.
کد خبر: ۹۵۶۳۲۶۳
|
۲۳ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ دوم پاسدار هادی عارف فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی(ع) اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید علم و تشویق علم آموزان برتر در عرصه های مختلف علمی پژوهشی با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته توسط این حوزه، پایگاههای بسیج برنامه های هفته آخر آذر ماه که به همین نام نامگذاری شده است اجرا خواهند نمود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی(ع) کازرون از برنامه های علمی و پژوهشی را یکی از ضروریات بسیج دانست و افزود: بسیج مانند تمامی عرصه ها باید پیش گام وپیش قراول حرکات علمی کشور باشد.

وی تصریح کرد: ما در این هفته در صددیم که تمامی برنامه هایی که از طرف پایگاه‌ها برگزار می‌شود در یک جشنواره علمی پژوهشی به نام فرزندان ایران اجرا نماییم.

سرهنگ عارف سرفصل های جشنواره علمی پژوهشی در هفته علمی پژوهشی توسط حوزه مقاومت بسیج امام علی(ع) کازرون را بازدید از مراکز علمی و آموزشی، صنعتی و اقتصادی، معرفی و تشویق نخبگان و نفرات برتر کنکور و رشته های دانشگاهی به عنوان الگوی برتر، تجلیل از پژوهشگران برتر بسیجی، برگزاری کلاس های علمی و تقویتی برای رشد بنیه علمی و تحصیلی بسیجیان، بازدید از کتابخانه های ملی، برگزاری مسابقه کتابخوانی، تهیه مقالات علمی پژوهشی اعضای بسیج عنوان کرد.

وی در انتها از بازدید نوجوانان بسیجی از نیروگاه سیکل ترکیبی و شهرک صنعتی کازرون، بازدید از کتابخانه آیت الله مدنی، جلسه پرسش و پاسخ با اساتید سرشناس دانشگاه تجلیل از نویسندگان برتر بسیج و...از برنامه های هفته علمی پژوهشی حوزه بسیج امام علی(ع) کازرون خبر داد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها