وزیر کشور گفت: عده‌ای قلیل که خود مزدوران جنایت‌کاران هستند، نمی‌خواهند عزت و عظمت ملت ایران را ببینند، اما هوشیاری و ایستادگی مردم ولایت‌مدار آبدانان، فتنه‌ها و دسیسه‌های آنان را خنثی کرد.
کد خبر: ۹۵۶۳۵۶۵
|
۲۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، احمد وحیدی شامگاه پنجشنبه در جمع مردم شهرستان آبدانان، اظهار کرد: حضور در کنار مردم، شنیدن دغدغه‌های آنها و پیگیری‌های مشکلات یک موهبت الهی است و وزارت کشور هم با احصاء مطالبات شهروندان، رفع مشکلات آنان را تا حصول نتیجه پیگیری می‌کند.

 

وزیر کشور با گرامیداشت یاد و خاطره شهید داریوش رضایی‌نژاد، افزود: این شهید والامقام از نخبگان و دانشمندان این کشور بود که یک افتخار بزرگ برای شهرستان شهیدپرور آبدانان است.

 

وحیدی بیان کرد: آبدانان مهد پرورش نخبگان و دانشمندان توانمندی همچون شهید رضایی‌نژاد است که توسط همان رژیمی به شهادت رسید که امروز در فلسطین هزاران انسان بی‌گناه را آماج حملات وحشیانه خود قرار داده است.

 

وزیر کشور، اتفاقات سال گذشته در شهرستان آبدانان را ثمره شیطنت عده‌ای مزدور خواند و خاطرنشان کرد: عده‌ای قلیل که خود مزدوران جنایت‌کاران هستند، نمی‌خواهند عزت و عظمت ملت ایران را ببینند، اما هوشیاری و ایستادگی مردم ولایت‌مدار آبدانان، فتنه‌ها و دسیسه‌های آنان را خنثی کرد.

 

وی با تأکید بر استفاده از همه ظرفیت‌ها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، گفت: در موضوع آسیب‌های اجتماعی حضور و مشارکت مردم و روحانیون، مهم و اثرگذار است و ضرورت دارد همه پای‌کار بیایند و مشارکت کنند.

 

وحیدی با بیان اینکه رفع مشکلات مردم آبدانان باید در اولویت کار مدیران باشد، افزود: دولت با تمام قوا از بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی حمایت می‌کند و در حد توان باید در این حوزه روحانیون، تریبون‌داران و آحاد مردم پای‌کار بیایند.

 

وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع مقابله غزه با رژیم جعلی صهیونیستی اشاره کرد و گفت: پیروزی جنبش مقاومت بر رژیم صهیونیستی، غلبه ایمان و اراده بر کفر و جنایت است.

 

وی ادامه داد: شکست بزرگ رژیم منحوس صهیونیستی در مواجهه با مقاومت فلسطین، در نوع خود بی‌نظیر است، امت اسلامی با پیروی از رهنمودهای بنیان‌گذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی، همواره پیروز خواهد بود و این مقاومت به دنبال آن سربلندی همیشگی است.

 

وزیر کشور دل‌سپردن به آرمان‌های امام راحل را همان راه حق توصیف کرد و یادآور شد: ثمرات مسیر حضرت امام خمینی (ره)، امروز در چهارگوشه جهان نمایان است و امروز شاهد هستیم که در فلسطین گروهی اندک بر نظامیان پرشمار رژیم صهیونیستی غلبه کرده‌اند.

 

وحیدی افزود: رژیم جعلی صهیونیستی با بسیج تمامی امکانات نظامی اعم از هوایی، زمینی و دریایی و با همراهی آمریکای جنایت‌کار، اماکن عمومی نظیر بیمارستان‌ها، مدارس و همچنین کودکان و زنان را هدف حملات خود قرار داده و با فراخواندن ۳۰۰ هزار نیروی ذخیره خود نیز به توفیقی دست پیدا نکرده است.

 

وی خاطرنشان کرد: امروز کسانی مدعی حقوق بشر و آزادی هستند که شدیدترین سانسورها را در مراکز علمی خود اعمال کرده و طی هفته‌های اخیر رؤسای دو دانشگاه معتبر ام‌آی‌تی و هاروارد را صرفاً به دلیل انتقاد از کشتار زنان، کودکان و انسان‌های بی‌گناه در فلسطین مجبور به استعفا کرده‌اند.

ارسال نظرات