خبرهای داغ:
زنگویی با اشاره به اینکه دومین کنگره ملی بانوان اثرگذار همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی برگزار می‌شود، از همه بانوانِ فعال در عرصه‌های مختلف دعوت کرد در این رویداد ملی ثبت نام کنند.
کد خبر: ۹۵۶۴۴۹۱
|
۲۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، فهمیه زنگویی مسئول شورای سیاستگذاری دومین کنگره ملی بانوان اثرگذار در خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دومین کنگره ملی بانوان اثرگذار همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر امور بانوان وخانواده استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: از جمله اهداف کنگره بانوان تاثیرگذار می‌توان به تقویت جریان انقلابی بانوان، معرفی بانوان نخبه بدون سوگیری‌های مختلف، توسعه فرایند شناسایی زنان، فراهم سازی زمینه ارتباط بین نخبگان و کنشگران برای پوشش خلأ‌ها در جامعه زنان و ایجاد گفتمان صحیح در حوزه زن و خانواده اشاره کرد.

وی با بیان اینکه زن محور اصلی ثبات، آرامش و امنیت روانی محسوب می‌شود، گفت: در بسیاری از عرصه‌های اجتماعی حضور زنان نه تنها لازم، بلکه یک ضرورت محسوب می‌شود و استفاده از اندیشه زنانه با ظرافت‌ها و نکته‌سنجی‌های خود قطعا می‌تواند برطرف‌کننده کاستی‌ها بسیاری در جامعه باشد.

زنگویی افزود: از بانوان موفق و تاثیر گذار که در عرصه‌های فرهنگ و هنر، تعلیم و تربیت، گفتمان سازی و رسانه، فعالیت‌های اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی، علم پژوهش و فن آوری، سیاست گذاری و حکمرانی و ورزش، علاوه بر نقش آفرینی موثر در ارتقاء هویت و اصالت خانواده و سایر فعالیت‌های ارزشمند، موثر بوده و هیچ گاه دست از تلاش بر نمی‌دارند، درخواست داریم تا در این کنگره شرکت کنند.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی در ادامه عنوان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این کنگره می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://www.banooiran.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار