خبرهای داغ:
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران که رییس جمهور را در سفر استانی دوم گلستان همراهی می‌کند امروز (پنجشنبه) از پروژه توانبخشی ایثار توشن در گرگان بازدید کرد.
کد خبر: ۹۵۶۴۶۴۷
|
۳۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از پروژه توانبخشی ایثار توشن بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی از بخش‌های گوناگون فاز اول تکمیل شده پروژه توانبخشی ایثار بازید کرد.

در سفر استانی دور اول رییس جمهور ۴۳۰ میلیارد ریال برای حوزه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مصوب شد که با پیگیری‌های متعدد و تلاش استاندار همه این اعتبار جذب گردید.

عملیات اجرایی ساخت ساختمان مرکز توانبخشی جانبازان و معلولان گلستان واقع در بلوار شهید صیاد شیرازی گرگان از سال ۱۳۸۵ آغاز شد.

این مجتمع در سه طبقه با امکاناتی مانند استخر، کلاس های آموزشی، مرکز توانبخشی، سوئیت و سالن اجتماعات ساخته شده است.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سیدابراهیم رییسی، رییس جمهور در یازدهمین سفر استانی دور دوم برای دیدار با مردم، بررسی مصوبات سفر دور اول و افتتاح هزاران پروژه کلان، متوسط و کوچک، صبح پنجشنبه از طریق فرودگاه بین‌المللی شهدای گرگان وارد گلستان شد.

طبق اعلام استاندار گلستان، در دور نخست سفر رییس جمهور به گلستان بیشترین مصوبات در میان استان‌های کشور مربوط به استان گلستان بود که در دور دوم سفر نیز شاهد افتتاح پروژه‌های مختلف و در نظر گرفتن مصوبات بهتر از دور گذشته برای استان خواهیم بود.

افتتاح لایروبی کانال ارتباطی دریا و خلیج گرگان، افتتاح طرح ملی فیبررسانی به منازل، کسب و کارها و مدارس همه شهرها، افتتاح متمرکز پروژه‌های آب،برق و فاضلاب از جمله بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب گنبدکاووس پس از ۳۰ سال، بهره‌برداری از سه هزار و ۶۷۵ واحد مسکن شهری و روستایی، واگذاری هزار و ۵۰۰ قطعه زمین به روستاییان، صدور هفت هزار فقره سند مالکیت از جمله برنامه‌های دومین سفر استانی رییس جمهور در گلستان است.

آغاز به‌کار رسمی منطقه آزاد «اینچه‌برون»، شروع مجدد عملیات اجرایی پتروشیمی گلستان پس از ۱۸ سال، بهره‌برداری از طرح زهکشی در ۲ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی حوزه قره‌سو و افتتاح متمرکز طرح‌های حوزه حمل و نقل و توسعه راه‌ها، از دیگر برنامه‌های سفر ۲ روزه آیت الله رییسی در گلستان است.

شماری از وزیران و معاونان رییس جمهور، آیت الله رییسی را در این سفر همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها