خبرهای داغ:

۸ سایت و دکل پرسرعت مخابراتی در اهواز راه اندازی شد

مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: باهدف تقویت شبکه ارتباطی همراه اول در اهواز، ۸ دکل و سایت پرسرعت جدید مخابراتی در این کلانشهر نصب و راه‌اندازی شد.
کد خبر: ۹۵۷۰۲۵۹
|
۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، رحیم فلاح‌زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: در ادامه اجرای طرح فاز ۹ توسعه شبکه ارتباطی همراه اول به منظور تقویت ارتباطات سیار برای بهره‌مندی مشترکان از خدمات مطلوب و با کیفیت و افزایش پوشش آنتن دهی و رفع نقاط کور در مناطق مختلف، ۸ سایت پرسرعت همراه اول کوی دانش، خیابان‌های نیلوفر۲، دهبان، جانبازان ۲، میدان شیخ‌بها، بلوار شریعتی جنوبی، پارک میخک و شهرک الهیه اهواز با تکنولوژی از نوع نسل ۲، ۳ و ۴ و ۴.۵ نصب و راه‌اندازی شد.

او می‌گوید: عملیات نصب و راه‌اندازی این دکل و سایت‌های پرسرعت جدید همراه اول، با پیگیری و تلاش حوزه معاونت سیار مخابرات منطقه خوزستان و پس از طراحی، مکان‌یابی، تملک مکان و تامین بستر زیرساخت شبکه و تجهیزات فنی در شهر اهواز اجرایی شده است.

فلاح‌زاده ادامه داد: با نصب و راه‌اندازی و وارد مدار شدن این سایت‌های پرسرعت شهری به شبکه گسترده همراه اول، کانال‌های ترافیکی شبکه همراه اول افزایش یافت که ضمن رفع نقاط کور در محدوده این سایت‌ها باعث تقویت شبکه و پایداری ارتباطات سیار شده و مشترکان در مناطق و اطراف این سایت‌ها از خدمات با کیفیت و تبادل اطلاعات دیتایی با سرعت بالاتر از قبل بهره‌مند شدند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان می‌گوید: طرح‌های توسعه‌ای ارتباطات مخابراتی از جمله توسعه شبکه همراه و اجرای نهضت جهادی فیبر مخابرات از جمله اقدامات مخابرات منطقه به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خوزستانی است که این طرح‌ها همچنان در حال اجرا است

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار