خبرهای داغ:

رقابت ۳۶ نامزد به ازای هر کرسی مجلس در خوزستان

در انتخابات به ازای هر کرسی ۳۶ داوطلب در استان با هم به رقابت می‌پردازند.
کد خبر: ۹۵۷۰۳۲۸
|
۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۳

علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان در نشست شورای اطلاع رسانی استان گفت: شورای نگهبان در بررسی صلاحیت‌ها نگاه موسع اعمال کرد؛ به طوری که در خوزستان به ازای هر کرسی ۳۶ داوطلب رقابت می کنند در نتیجه زمینه از سوی شورای نگهبان برای رقابت فراهم شده است. از این رو مجریان انتخابات و مسئولان به کمک رسانه‌ها برنامه ریزی لازم را جهت شرکت پرشور مردم در انتخابات فراهم نمایند.

وی افزود: ترفند‌های رسانه‌ای و عملیات روانی دشمن بر عدم حضور مردم در صحنه انتخابات متمرکز شده است و بایست این روش‌های رسانه‌ای را شناسایی کنیم و جلوی تاثیرگذاری رسانه‌های معاند بر افکار عمومی را بگیریم.

استاندار خوزستان ادامه داد: رای مردم حق الناس است و باید از آن صیانت کنیم و تلاش کنیم ۴ مؤلفه انتخابات یعنی مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت را به طور کامل و به نحوه احسن محقق نماییم و خط مشی ما در این خصوص اجرای سیاست‌های ملی و مرکزی در عین در نظر گرفتن شرایط استانی است.

حسینی محراب بیان کرد: امسال در ایام دهه فجر حدود هزار طرح در سطح استان افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی خواهد شد که می‌تواند در ایجاد امید و نشاط اجتماعی موثر باشد و جا دارد روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها با تشکیل جلسات و ایجاد هماهنگی در این زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار